Zimowy obraz panny młodej.

Myśląc o wizerunku panny młodej zimą warto zastanowić się jak podkreślić piękno i elegancję. Istotne jest, aby panna młoda czuła się nie tylko oszałamiająco, ale także komfortowo i ciepło :)… Przedstawiamy zatem stylowe i ciepłe akcesoria zimowe.

Zima, jak sama nazwa wskazuje to zimna pora roku, więc warto pomyśleć o odpowiednich modelach sukien ślubnych z długim rękawem. Nie myśl, że ten styl jest zbyt starodawny i sztywny, przeciwnie – długie rękawy z delikatnej koronki podkreślają wdzięk i elegancję. Mimo delikatnego materiału koronka będzie chroniła ręce i ramiona panny młodej przed wiatrem i zimnem.

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 1Źródło zdjęcia: de.weddbook.com, pinterest.com

Sama suknia ślubna w zimie nie wystarczy. Dodatkową ochronę przed ujemnymi stopniami mogą pełnić zarówno klasyczne futrzane peleryny, płaszcze, czy bolerka. Bardziej interesujące, ale mniej praktyczne mogą okazać się swetry rozpinane, szale, etole i peleryny.

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 2Źródło zdjęcia: de.weddbook.com, elizabethannedesigns.com

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 3Źródło zdjęcia: de.weddbook.com, onetowed.com

Dodatkowo można założyć dziane mitenki i rękawice, które utrzymają ciepło delikatnych rąk panny młodej. Upewnij się, że użyte akcesoria będą pasowały do stylu i koloru przewodniego ślubu.

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 4Źródło zdjęcia: de.weddbook.com,bridechic.blogspot.com

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 5Źródło zdjęcia: de.weddbook.com, elizabethannedesigns.com

Bardzo ważnym elementem zimowego stroju panny młodej są buty. Należy wybrać buty stosowne do pogody, takie które będą chronić stopy przed ochłodzeniem. Nie myśl, że takie buty odbiorą piękno obrazu panny młodej, wręcz przeciwnie – stylowe buty zimowe z futra dodadzą specyficznego charakteru i uroku, a jednocześnie będziesz czuć się komfortowo podczas spaceru i sesja zdjęciowej w plenerze. Należy również pamiętać o drugiej parze butów – na zmianę.

zimowa panna młoda dreamwedding.pl 6Źródło zdjęcia: de.weddbook.com, lover.ly

W miesiącach zimowych nie zapominaj o ochronie głowy panny młodej. Ważne jest, aby z wyprzedzeniem zdecydować się na konkretny rodzaj fryzury i odpowiednio dopasować nakrycie głowy.

Winter_bride_6Źródło zdjęcia: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.