Wesele o zapachu wiosennego bzu.

Lilak, potocznie zwany bzem przenosi nas w kult arystokratycznych ogrodów kwiatowych. Zachwyca delikatnością i upaja słodkim zapachem wiosny. Lilak dostępny jest w kolorach: fioletowym, niebieskawym, różowym, a także białym. Lilak może tworzyć wspaniałą dekorację na każdą okazję. Czy można znaleźć kwiat składający się z pięciu płatków? Oczywiście, że tak! Podobno ich znalezienie przynosi szczęście.

Zacznijmy od Panny Młodej, może ona ubrać jasnofioletową suknię w pastelowych odcieniach lub klasyczną białą z dodatkiem pasa w kolorze fioletu.

lilak suknia ślubna

Wśród dodatków i akcesoriów znajdziemy niewielki wianek ze sztucznych kwiatów, naszyjnik z materiału tekstylnego, torebkę i oczywiście modne, fioletowe buty!

panna młoda liliowa

Bukiet ślubny może składać się nie tylko z bzu. Wiązanka z dodatkiem lilaka będzie wyglądać stylowo i bardzo romantycznie.

bukiet ślubny bez lilak

Jeśli w bukiecie ślubnym znajduje się bez, wskazane jest aby używać go również w butonierce Pana Młodego. Innym rozwiązaniem jest krawat w kolorze fioletowym. Wizerunek Pana Młodego może także wzbogacić o kolorowe buty ślubne – to dopiero wyzwanie!

lilak bez pan młody butonierka

Zaproszenia na ślub wykonane w palecie zgodnie z motywem wesela.

bez lilak zaproszenia

Dekoracje i kompozycje kwiatowe w różnych wersjach, łuki purpurowe, girlandy, światła. Lilak doskonale nadaje się do dekoracji stołów, umieszczony w wazonach, kieliszkach nada ciepły i wiosenny charakter.

bez lilak dekoracje

Słodkie desery mogą przybrać różną formę od pudełka czekoladek zawiniętych wstążką w kolorze bzu, przez muffinki, ciasteczka, aż po tort ozdobiony lilakiem, niekoniecznie kwiatami żywymi. Może poprosić cukierników o narysowania na torcie kilku „szczęśliwych” kwiatów z pięcioma płatkami. tort

Źródła zdjęć: pinterest.com, etsy.com

1 Komentarz

  1. Natalia

    cos pieknego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.