Trendy we fryzurach ślubnych 2013.

10 najgorętszych trendów w upięciach ślubnych na nadchodzący rok 2013. Sprawdź propozycje fryzur ślubnych i podejmij decyzję już dziś!

1. Warkocze i plecionki.
Warkocze są ogromnie popularne w tym roku i nie wykazują żadnych oznak, żeby miało ich zabraknąć. Plecionki są szczególnie piękne, eleganckie i romantyczne.

2. Kok a’la balerina.
Ładna i łatwa do zrobienia fryzura, a wynik jaki osiągamy jest świetny. Propozycja jest niesamowita na co dzień lub na dzień ślubu.

3. Luźny kłos.
Warkocz w stylu kłosa to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych zestawów. Tak wiele osób nadal nie wie jak go wykonać, a to bardzo proste i jasne.

4. Kok z ozdobnymi „kołami”.
Elegancki i wyrafinowany kok, to propozycja na ślub w nadchodzącym roku.

5. Proste włosy.
Proste włosy wracają do łask. Prostota i elegancja idą w parze. Panny Młode, które zdecydują się na włosy proste wyglądają uroczo i olśniewająco.

6. Kwiaty we włosach.
Kwiaty we włosach nadal bardzo popularne wśród fryzur ślubnych. Żywe czy też sztuczne nadają blasku i elegancji Pannie Młodej.

7. Francuski Twist, potocznie zwany bananem.
Gdy tylko fryzura stała się popularna wśród fryzur ślubnych, francuski twist pojawił się wszędzie. Można go nosić niechlujnie lub schludnie i wyglądają bardziej klasyczne.

8. Fale.
Wyglądaj luźnej z falującymi włosami.  Fale na włosach są miękkie i bardzo romantyczne, ale to nie jest dla wszystkich. Fale idealnie sprawdzą się przy ślubach w plenerze, na plażach..

9. Fantazyjny kucyk.
Kucyk jest idealny na wesela w stylu rustykalnym i jest odmianą codziennego kucyka. Panny Młode stawiając na kucyki wyglądają niezwykle dziewczęco i słodko.

10. W romantycznym stylu, na bok.
Włosy, które są stylizowane na bok tworzą bardzo romantyczny wygląd. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie profil twarzy, będzie wyglądał korzystnie na zdjęciach i w obliczu gości.

A które trendy na 2013 rok Wam przypadły do gustu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.