Trendy w makijażu ślubnym na rok 2013.

Powoli kończy się 2012 rok, dużo narzeczonych zarezerwowało termin na ślub na rok 2013. Biorąc to pod uwagę, przedstawiamy trendy w makijażu ślubnym na rok 2013. Podzieliliśmy je na 3 kategorie.

1. Całkowicie nowy pomysł tzw. makijaż nude, naturalny,  cielisty, „no make up”. 2013 rok przynosi nowy wygląd Panny Młodej, z bardzo lekkim i delikatnym makijażem w odcieniach cielistych. Makijaż ceniący naturalność, znany też pod nazwą: nude look. Nacisk kładzie się na skórze tak, że skóra wydaje się bez zarzutu ale również wydaje się być naturalna, bez nadmiaru fluidów lub minimalnie zmatowiona. Istotne jest, aby wydobyć najpiękniejsze cechy twarzy. Kolory używane do stylizacji są naturalne i ciepłe. Makijaż zalecany dla tych nowoczesnych Panien Młodych, którzy mają skórę w dobrej kondycji, bez zanieczyszczeń i o idealnych proporcjach twarzy.

2. Pamiętacie lata 80? Mocne oczy, mocne usta i dobrze wyprofilowane policzki?
Ale te czasy już dawno minęły. Te trendy w makijażu ślubnym 2013 zmniejszyły się tylko do jednej funkcji na twarzy. Tak więc, jeśli masz piękne oczy, chcesz je pokazać, ale pamiętaj, aby utrzymać resztę twarzy w delikatnej tonacji, nude make up. Jeśli zostałaś obdarzona wspaniałymi pełnymi ustami i chcesz je pokazać, użyj mocniejszych kolorów właśnie do nich, pozostała część makijażu oczywiście w lekkim stylu. Uwielbiam ten styl makijażu, można sobie wyobrazić, że wiele Panien Młodych w przyszłym roku będzie chciała tego rodzaju make up. Zalecany dla tych, którzy lubią mocny makijaż i chcą być zauważani, ale także chcą, aby ich wygląd był nowoczesny.

3. Niekonwencjonalne Smoky Eye
Każdy smoky eye jest inny, a możliwości są naprawdę nieograniczone. W 2013 odłóżcie czernie i szarości! Nowy trend wprowadza kolory: fiolety, zielenie lub niebieski. Zalecany dla pewnych siebie Panien Młodych, które kochają i dobrze się czują w „przydymionym” makijażu oczu.