Trendy ślubne na 2015 rok…

My już znamy trendy ślubne na zbliżający się 2015 rok. W nowym roku nie oczekujcie, że moda ślubna, czy dodatki będą mniej okazałe niż w sezonach poprzednich… Wręcz przeciwnie! Tak więc, czego możemy spodziewać, co zdominuje wesela w 2015 roku? Oto zapowiedź najlepszych trendów.

1. Kolory

Tematem kolorów, który bierze górę na 2015 rok jest wesele w plenerze, na świeżym powietrzu. Pomyśl, delikatne, miękkie i wyciszone barwy… Akwamaryna będzie obecna wszędzie w przyszłym sezonie ślubnym. Ten kolor jest chłodny i subtelny (i może nawet okazać się reduktorem stresu!). Dodatkowo kolor ten tworzy niesamowity sposób na wyłączenie „czegoś niebieskiego” do stroju Panny Młodej. Akwamaryna z jednej strony przypomina niebieski, tropikalny ocean, a z drugiej orzeźwiający, ale lekki w tonie zielony. Inne kolory, które będą popularne to chłodny szary, który pasuje do akwamaryny. Ten kolor jest dyskretny, ale kontrastowy. Wzmacnia i komponuje się ze wszystkimi innymi gorącymi barwami.

1 kolor

2. Kwiaty

Rok 2015 będzie obfitował w bardzo kobiece, romantyczne i delikatne kompozycje kwiatowe. Wielki trend – bezwzględnie luksusowa obfitość kwiatów w centrum uwagi, bez dodatkowych wypełniaczy takich jak łodygi i liście. Spodziewać się można dużej obecności hortensji, hiacyntów i orchidei w kremowych pastelowych odcieniach. Nie trzeba dodawać, że modne kwiaty ślubne w 2015 będą kosztować ładny grosz.

2 kwiaty

3. Suknia ślubna

Wybierając suknię zwróćmy szczególną uwagę na górną część sukni ślubnej. Opuszczone ramiona, bądź jedno w sukience ślubnej powracają! Sukienki takie tworzą romantyczny, miękki i artystyczny wygląd.

3 suknie

4. Dekoracje

Odstaw na bok złoto i srebro, jest nowy trend w dekoracjach- miedź! Wystrój z miedzi pojawi się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Od czcionki na zaproszeniach, poprzez dekoracje na stołach, które stworzą czar i blask tego wyjątkowego dnia.

4 miedz

5. Jedzenie

Styl rustykalny, przywiązanie do wsi jest nadal wielki trendem ślubnym. Można kontynuować i rozszerzać w całym menu. Prostym i obfitym posiłkom – mówimy tak.

5 rustykalny

6. Tort weselny

Myśląc o swoim torcie weselnym, wróć do korzeni i sięgnij po klasyczne wzory. Torty takie są zawsze smaczne i nigdy nie wychodzą z mody. Nie mylić tradycyjności ze staroświeckim stylem. Wybierz subtelny kremowy, odcień kości słoniowej lub biały, który nie koniecznie musi być nudny. Nie krępuj się dodać trochę zielonych liści lub kwiatów w kolorze odważniejszym, aby nieco złamać jasny kolor tortu.

6 tort

7. Oświetlenie

Oświetlenie zawsze było jednym z najważniejszych czynników decydujących o pięknym ślubie. Poprzez światło działamy na zmysły i tworzymy wyjątkowy nastrój. W 2015 roku Pary Młode powinny zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie. Oświetlenie może wprowadzić nas w świat bajki, a wspaniale oświetlone inicjały stworzą delikatny i romantyczny blask.

      7 swiatlo

Źródła zdjęć: tulleandchantilly.com, weddingwire.com, marchesa.com, bloglovin.com, stylemepretty.com, heirloomla.com, etsy.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.