Ślubne pojazdy, który z nich wybrać?

Orszak weselny z reguły składa się z samochodu dla nowożeńców i pojazdu dla gości. Dziś praktycznie każdy samochód może być wybrany jako pojazd na ślub. Czy to Mercedes, Jeep, Limuzyna, a może wybór padnie na piękny i elegancki samochód retro, jakim jest Garbus, czy też bardziej nowoczesny kabriolet? Odważne Pary Młode postawią na coś oryginalnego. Wybór pojazdu do ślubu należy do Młodej Pary i zależy od różnych czynników, a zwłaszcza od stylu planowanego ślubu i pogody.

 

Jeśli planujecie tradycyjny ślub można wybrać bardzo modny dziś Mercedes dostępny w wypożyczalniach w różnych rozmiarach i kolorach. Szczególną popularnością na ślub cieszy się biały Mercedes.

mercedes pojazd ślubNa wesele w gangsterskim stylu wybierzcie samochód retro. Poza tym samochód ten jest dla osób, które cenią klasykę i kochają zabytkowe auta. Samochód retro do ślubu może być urządzony wewnątrz i na zewnątrz. Dekorację zazwyczaj zlecamy odpowiedniej firmie, która wynajmuje samochody. Popularne staje się samodzielne ozdabianie pojazdów w tym samym stylu, w jakim wykonana będzie dekoracja sali weselnej.

retro samochód ślubratro pojazd ślub

Jeepem do ślubu… Jeep często jest wybierany przez ludzi aktywnych, którzy nie chcą podążać za modą. Samochód można udekorować wstążkami, sercami, kwiatami żywymi lub gotowymi sztucznymi.

jeep ślub pojazd 1

Limuzyna często wybierana podczas wystawnych, dużych ślubów. Para Młoda wybierające ten rodzaj pojazdu chce się poczuć niczym gwiazdy Hollywoodzkie. Piękne i przestrzenne wnętrze limuzyny przyciągnie nie jednych Nowożeńców.

limuzyna pojazd ślub

Kabriolet to samochód bardzo elegancki i stylowy. Jednak nadaje się tylko na ślub latem, w słoneczną pogodę. Jesienią i wiosną może być za zimno.

kabriolet ślub

Furgonetka kojarząca się z luźnym stylem hipisowskim jako alternatywa dla tradycyjnych samochodów. Z pewnością wniesie wiele radości i zaskoczenia wśród gości.

furgonetka pojazd ślubfurgonetka pojazd chewrolet

W dzisiejszych czasach nie tylko samochód osobowy może być pojazdem do ślubu. Wielu odważnych Nowożeńców stawia na rowery, motocykle, czy skutery. Ten wybór nie jest odpowiedni dla wszystkich, przeszkodą może okazać się zbyt długa i obszerna suknia ślubna, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne.

rower ślub pojazd 1skuter ślub pojazd 3

motor ślub pojazd

Piękne bryczki i karety w pięknym stylu z XVIII i XIX wieku. Przejażdżka bryczką okaże się bajecznym i niezapomnianym przeżyciem.

bryczka pojazdDo ślubu na koniu… to dopiero wyzwanie! Z pewnością pomysł ten spodoba się miłośnikom koni. Wybór ten wymaga niesamowitej odwagi i przygotowań.

koniem do ślubu

Kolejną propozycją może okazać się traktor. Świetne rozwiązanie dla wesel w stylu country i rustykalnym.
             traktor pojazd ślub 1
Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.