Ślub w stylu meksykańskim.

Kapelusz sombrero, marakasy, egzotyczne kwiaty, kaktus, chili i tequila to wszystko prosto z gorącego Meksyku, piękne i odległe. Jednak można się znacznie zbliżyć, jeśli zorganizujesz ślub z meksykańską tematyką. Jak to zrobić, przedstawiamy poniżej.

Suknia Panny Młodej w meksykańskim stylu. Opadające falbany na ramiona i haftowane wzory z motywami ludowymi. Seksowne i zwiewne wycięcia na plecach wyglądają kusząco!

meksykański ślub5

Akcesoria i dodatki obowiązkowo w jasnych, ale także żywych kolorach. Spróbuj użyć kapelusz. Można go nosić po ceremonii podczas wesela lub sesji zdjęciowej. Buty w stylu meksykańskim z kwiatem.

meksykański ślub3

Suknie dla druhen posiadają proste cięcia, wykonane z naturalnych materiałów, z kwiatowym wzorem.

meksykański ślub9

Bukiet ślubny z barwnych, egzotycznych kolorów. Można je uzupełniać kaktusami lub innymi sukulentami.

meksykański ślub

Dla Pana Młodego butonierka i oczywiście sombrero!

meksykański ślub4

W projektowaniu zaproszeń wykorzystajcie wszystkie znane symbole Meksyku i krajowe ozdoby.

meksykański ślub1

Pomysły na dekorowanie sali w stylu meksykańskim. Delikatne flagi i girlandy w technice „papel Picado”. Stoły można ozdobić kolorowymi obrusami, serwetkami, kompozycjami kwiatowymi.

meksykański ślub11

Otwarty bar z meksykańskimi napojami na pewno nie pozostanie bez nadzoru, szczególnie jeśli zaprosisz profesjonalnego barmana. Tequila i Margarita w różnych odmianach, piwo i cygara – to podstawa takiego baru!

meksykański ślub8

W menu weselnym znaleźć się może słynna kuchnia meksykańska – paelli z owocami morza, buritos, quesadillas i nachos z pikantnym sosem.

meksykański ślub6

Tort weselny powinien również odzwierciedlać temat ślubu. W barze z deserami mogą znajdować się te same tradycyjne meksykańskie ciasteczka w kształcie papryki, kaktusa, marakasów, czy kapelusza.

meksykański ślub2

W roli upominków dla gości mogą wystąpić marakasy, kaktusy w małych wiaderkach, lub słoik z Tabasco. Jako słodki podarunek może służyć tradycyjne, meksykańskie, orzechowe ciasteczko w kształcie piłki, pokryte cukrem pudrem.

meksykański ślub7

Najlepszym miejscem, aby wyjść z ceremonii będzie plaża lub jezioro. Dekoracje kwiatowe lub z papieru, przeniosą nas w meksykański klimat.

meksykański ślub10

Aby dopełnić całości nie zapomnij zaprosić meksykańskich muzyków. Oni zdopingują gości i włączą ich w prawdziwą meksykańską fiestę!  orkiestra meksykańska

Źródła zdjęć: pinterest.com, heavenlybloomsblog.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.