Ślub w połączeniu mięty i złota.

Świeże odcienie mięty perfekcyjnie komponują się z blaskiem złota. Modny kolor miętowy sprawi, że dekoracje ślubne będą stylowe i proste, z kolei lśniące złote odcienie podkreślą powagę wydarzenia i stworzą świąteczną atmosferę. Pomysły na wesele w kolorach mięty i złota znajdziecie w dzisiejszym artykule.

Aby dopasować obraz Panny Młodej do tematu ślubu nie ma potrzeby szukać miętowej lub złotej sukni ślubnej. Wystarczy uzupełniać wizerunek klasycznymi akcesoriami – dobrać buty, biżuterię w pożądanych odcieniach, można również wykonać manicure na bazie mięty i złota.

mieta i złoto

Bukiet ślubny ze świeżych kwiatów doskonale sprawdzi się w jasnych kolorach – białym, zielonym, jasnoszarym, herbacianym i blado różowym. Akcent kolorystyczny można zrobić także na trzonie bukietu, przywiązując złotą lub miętową wstążkę.

mieta i złoto1

Panna Młoda w białej sukni, a druhny w strojach w kolorze mięty i złota.

mieta i złoto2

Obraz Pana Młodego dopełni dobry krawat lub muszka w jednym z wybranych kolorów, butonierka także może być malowana złotem lub miętą.

mieta i złoto3

Zaproszenie na ślub w palecie mięty i złota tworzą bardzo świeży, delikatny, a jednak uroczysty charakter.

mieta i złoto4

Duże litery w wybranym stylu ślubu jako dekoracja są ostatnio bardzo często używane do dekoracji stołów, sal weselnych, domów.

mieta i złoto5

Głównym miejscem gdzie wykorzystamy przewodnie kolory ślubu będzie oczywiście sala weselna. Oto kilka ciekawych opcji wystroju i tabeli w barwach z mięty i złota. Konfetti, podziękowania dla gości i inne przedmioty dekoracyjne to pomysł na wykorzystanie tych dwóch barw.

mieta i złoto6

Miętowy i złoty kolor będą istotne przy deserach i torcie weselnym. mieta i złoto7

Źródła zdjęć: etsy.com, theeverylastdetail.com, stylemepretty.com, weddingchicks.com, ruffledblog.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.