Ślub w ogrodzie pełnym kwiatów.

W Polsce jeszcze nie wiele par decyduje się na ślub i wesele w plenerze. Nie jest to nowość, jednak ludzie zamiast kontaktu z naturą wolą wygodę i komfort. Artykuł zawiera również cenne wskazówki dotyczące wesel z kwiatowym motywem przewodnim. Zatańczyć swój pierwszy taniec w słońcu, śpiewie ptaków, w otoczeniu pachnących kwiatów to nie sen, ale rzeczywistość! Ślub w ogrodzie będzie bardzo podkreślał urok tego dnia. W motywie „ogród” najlepiej trzymać się naturalnych kolorów, odpowiednio do pory roku.

Panny Młode decydujące się na wesele w ogrodzie zachęcamy do wyboru sukni ślubnych z kwiatowym nadrukiem. Świetnym pomysłem może okazać się kapelusz lub wianek wykonany z żywych kwiatów. Pozostałe dodatki z elementami kwiatowymi również wskazane!

ogród4-001

Bukiet ślubny tradycyjnych ogrodowych kwiatów, na przykład piwonii i róż.

ogród5-001

Panu Młodemu możemy zaoferować koszulę, krawat lub szalik w kwiaty (oczywiście nie wszystko na raz).

ogród1-001

Zaproszenie na ślub w ogrodzie „Garden party”.

ogród6-001

Ogród jest piękny sam w sobie, więc nie należy przeciążać go dodatkowym wystrojem. Można, na przykład, do gałęzi drzew zwisających dodać odrobinę kwiatów, ozdobne klatki lub doniczki.

ogród9-001

Nic lepszego na wesele w ogrodzie nie można sobie wyobrazić, jak drewniane stoły i krzesła. Dodatkowo do krzeseł możemy dodać poduszki, które wyglądają bardzo ładnie i przytulnie. Skład florystyczny na stołach może być bardzo różny. Dobrym pomysłem są kwiaty w doniczkach, szklanych wazonach, w drewnie.

ogród12-001

ogród10-001

Tabele i winietki w odpowiednim kwiecistym stylu. Zamiast tradycyjnych numerów stołów, użyj nazw roślin. Winietki wykonane z mini doniczki, czy przypięte do kwiatów wyglądają cudownie.

ogród3-001

Zamiast zwykłymi bombonierkami gości można obdarować pakietem nasion. Niech to będą nasiona róż ogrodowych lub tajemnicze „Seeds Of Love”, które po wsadzeniu przez Twoich bliskich zapoczątkują miłość tak silną jak Wasza.

ogród8-001

Poduszka na obrączki wykonana z żywych, kwitnących kwiatów.

ogród2-001

Tort weselny i desery są przygotowane w tym samym motywie.

ogród-001

Dobrze, jeśli można spędzić w ogrodzie nie tylko obiad, ale również cały dzień. Łuk porośnięty kwiatami i zielenią to idealne dzieło sztuki stanowiące tło do zdjęć!

ogród7-001

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.