Ślub w kolorze promiennej orchidei.

Dziś w naszym artykule przestawimy pomysły na wesele w nasyconych kolorach promiennej orchidei. Te stylowe, luksusowe i niezwykle piękne barwy, w których dominuje purpura, fiolet i róż, nadadzą niesamowitego uroku każdej uroczystości. Promienna orchidea była niesamowicie popularna w sezonie 2014, jednak w tym też zasługuje na uwagę. Warto zdecydować się na ten kolor przewodni, nie tylko z uwagi na głęboki kolor, ale także na łatwy dostęp do akcesorium, kwiatów i dodatków.

Klasyczny obraz panny młodej w białej sukni uzupełniony akcentami w kolorze promiennej orchidei: akcesoria do włosów, pas przy sukni, purpurowo-fioletowe buty.

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 1Źródo: weddbook.com, pinterest.com

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 2Źródo: weddbook.com, anbenna.tumblr.com

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 3Źródo: weddbook.com, Photography: GlassJarPhotography.com

Tradycyjnie dla pana młodego, akcenty kolorystyczne w postaci krawatu, muszki lub butonierki. Kolejną propozycją dla narzeczonego mogą okazać się optymistyczne, a zarazem oryginalne barwne skarpety.

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 4Źródło: weddbook.com, bellethemagazine.com

Utrzymanie bukietu panny młodej w palecie – promiennej orchidei będzie łatwe. Gama kolorów tworząca odcień jest na tyle duża, a sam kwiat, na którego cześć utworzono nazwę koloru, można użyć w wiązance ślubnej.

IMG_4757Źródło:crystaldrown.blogspot.com

Ślubne zaproszenia można wykonywać w odpowiednio dobranych kolorach, dodatkowo będzie to zapowiedź dla gości o temacie przewodnim ślubu.

 radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 5Źródo: weddbook.com, zazzle.com

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 6Źródło: weddbook.com, zazzle.com

Zaplanuj dekoracje w kolorze purpury i fioletu nie tylko na salę weselną; udekoruj również miejsce, w którym planowana jest ceremonia ślubu. Krzesła i stoły, ozdobione kwiatami, serwetkami, świecami, wazonami, wstęgami w odpowiednich barwach nadadzą stylowego i wytwornego wystroju. Mieszankę purpury i fioletu użyj w tabelach rozkładu gości siedzących, przy numeracji stołów, kartach dań. Aby nie przesadzić z kolorem, jako podstawę dekoracji można użyć kolorów: białego, beżowego lub szarego.

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 8Źródo: weddbook.com, bellethemagazine.cz

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 7Źródo: weddbook.com, bridesupnorth.com

Tort weselny w kolorze promiennej orchidei swym urzekającym pięknem i luksusowym wyglądem przyciągnie wszystkie oczy zebranych gości.

radiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 9Źródo: weddbook.com, wedme.czradiant orchid - promienna orchidea dreamwedding.pl 10Źródo: weddbook.com, frostedpetticoatblog.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.