Ślub w hiszpańskim stylu.

Namiętnym i pełnym przygód parą spodoba się pomysł na wesele w hiszpańskim stylu. Ślub w hiszpańskim stylu pełny jest kwiatów, dominującą paletą barw są biel czerwień i czerń.

styl hiszpański panna młoda makijaż fryzura-001

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest aby wybór sukni ślubnej dla Panny Młodej. Może ona być w kolorze czerwonym lub czarnym. Czarna barwa w Hiszpanii nie oznacza żałoby, lecz lojalność wobec męża. Suknia ślubna może być również w kombinacji tych dwóch kolorów.

styl hiszpański suknia ślubna kolorowa czerwona czarna-001

Jeśli uważasz, że ten strój nie jest zbyt odpowiedni, wybierz białą suknię z kolorowymi elementami. Może to być aplikacja, szarfa, pasek, kokarda. Suknia ślubna w stylu hiszpańskim obowiązkowo musi mieć falbanki!

styl hiszpański suknia ślubna falbanki czerwone i czarne dodatki-001

Akcesoria dla Panny Młodej i drużek – wachlarze, parasole, dekoracje kwiatowe, buty i pierścionki – wszystkie w tym samym hiszpańskim stylu.

styl hiszpański czerwone, czarne buty ślubne-001

Bukiet ślubny z pewnością powinien być w kolorze czerwonym i z dużą ilością kwiatów. Dostarczyć także bukiety swoim druhnom.

styl hiszpański bukiet ślubny czerwony-001

W stroju i dodatkach Pana Młodego oczywiście muszą być obecne hiszpańskie kolory. Na przykład róża w butonierce lub czerwony krawat.

styl hiszpański pan młody butonierka czerwony kwiat krawat-001

Zaproszenia w stylu hiszpańskim, mogą być ozdobione koronką lub kamieniami. Tekst może zawierać informacje na temat ubioru i obyczajów panujących na weselu hiszpańskim, aby goście mieli pojęcie czego się spodziewać i jak przygotować się do uroczystości.

zaproszenia w stylu hiszpańskim koronka

Kilka pomysłów na dekorowanie stołów bankietowych.

styl hiszpański dekoracja stołów-001

Tort weselny może być ozdobiony kwiatami lub figurką przedstawiającą tańczącą tango Młodą Parę. Swoją drogą tango to idealny wybór na pierwszy taniec. Flamenco to kolejny narodowy taniec hiszpański, jako prezent od Panny Młodej dla Pana Młodego.

styl hiszpański tort weselny czerwony czarny-001

Połączenie czerwieni i czerni wydaje się zbyt poważne? Innym charakterystycznym dla Hiszpanii kolorem jest pomarańczowy. Nie zapomnij o dekoracji włosów kwiatem pomarańczy!

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.