Ślub w delikatnych odcieniach brzoskwini.

Brzoskwiniowy kolor – ciepły, delikatny, aksamitny, z mnóstwem różnych odcieni. Wybierając go jako główny kolor do dekoracji, sprawisz, że uroczystość będzie cudowna, pełna piękna. Pomysły na brzoskwini ślub znajdziecie w naszym dzisiejszym artykule.

Brzoskwiniowa suknia ślubna będzie stwarzać delikatny, elegancki i wyrafinowany wizerunek Panny Młodej. Odcień ten nada cerze świeży, wypoczęty wygląd. Z kolei dla tradycyjnej Panny Młodej polecamy białą suknię oraz doskonałe akcesoria w odcieniu brzoskwini, ozdoby do włosów, wieniec z kwiatów, delikatne buty… w tym stylu może być także podwiązka.

brzoskwiniowy2brzoskwiniowy

Panna młoda w białej sukni będzie dobrze wyglądać z druhnami w sukienkach koloru brzoskwiniowego.

brzoskwiniowy4

Pan Młody może wybrać krawat lub muszkę w odcieniach brzoskwini. Garnitur niekoniecznie w kolorze czerni, doskonale sprawdzi się beż lub w jasnych barwach.

brzoskwiniowy3

Bukiet ślubny nie tylko z róż w brzoskwiniowym odcieniu.

brzoskwiniowy1

Restauracja ozdobiona delikatnym brzoskwiniowym odcieniem… Oprócz kwiatów do dekoracji można użyć owoce, które zainspirowały nowożeńców do zorganizowania ślubu w takim stylu. Brzoskwinie na stole w okresie letnim będą bardzo pomocne. Kolor brzoskwiniowy można łączyć z barwami białymi, beżowymi, zielonymi. W celu zwiększenia piękna głównej barwy, nie przesadzaj z kolorem brzoskwiniowym. Do wystroju można użyć także tekstylia pastelowe. Obrusy i serwetki stworzą bankietową żądaną paletę kolorów.

brzoskwiniowy7

Deser – tort weselny obowiązkowo w tonacji oraz smaku brzoskwini. Cukiernikom kolor brzoskwiniowy daje nieograniczoną przestrzeń dla wyobraźni. Elegancki tort weselny będzie końcowym akcentem tego obłędnie pięknego ślubu.

brzoskwiniowy6

Źródła zdjęć: etsy.com, weddingchicks.com, stylemepretty.com, greenweddingshoes.com, polkadotbride.com, weddingwire.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.