Samodzielnie wykonana dekoracja z drewna i świeczki.

Dzisiaj zaprezentujemy jak w prosty sposób wykonać dekorację nie tylko na stół weselny. Dekoracja ta idealnie nada się na wesele w stylu rustykalnym, z motywem lasu, natury, czy zieleni. Bardzo prosta w wykonaniu i nie wymaga wielkiego nakładu finansowego, a radość i satysfakcja ze zrobienia dekoracji samodzielnie – bezcenna!

 

Do jej wykonania potrzebujemy świeczki, wstążki, organzę i inne elementy upiększające, ponadto drewno, mini szlifierkę. Przydatna może okazać się także męska ręka:)… Wybieramy grubą, okrągłą i proporcjonalną gałąź, w której następnie wydrążamy otwór wielkości minimalnie większej, jak średnicy świecy. Wcześniej można gałąź pociąć na kawałki o długości tak, aby 2/3 świecy zmieściło się w niej.

dekoracja drewno świece 1dekoracja drewno świece 2Ozdobienie świec jest dowolne. Możemy w tym celu wykorzystać wstążki, sznureczki, organzę, sianko, naklejki, kwiaty. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić i wybrać maksymalnie trzy rodzaje ozdób. Dekoracje przymocowujemy za pomocą kleju lub taśmy. dekoracja drewno świece 3

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.