Pomysły na uwiecznienie życzeń ślubnych.

Najczęściej wybieraną formą zachowania życzeń ślubnych jest tradycyjna księga gości, inni chcą coś bardziej oryginalnego i zabawnego. Ale wszyscy chcą, aby ich goście zapisali swoje życzenia weselne na papierze.
Życzenia ślubne jest to pewne wskazówki, dobre rady od goście dla Młodej Pary w dniu ślubu.

Tradycyjna księga gości, umieszczona przy wejściu do sali balowej, to klasyczna opcja, ale mamy dla Was kilka nowych pomysłów, jak zachować na wieczną pamiątkę życzenia ślubne.

ksiega gosci dreamwedding.pl 9Źródło: etsy.com

Drzewo, w którym goście na kartkach papieru wpisują swoje życzenia i wskazówki dla Panny Młodej i Pana Młodego, rozpoczynających wspólne życie. Kartki wieszane później są na drzewku. Drzewko jest bardzo proste do wykonania samodzielnego. Drugą opcją jest drzewo z odbitymi liniami papilarnymi i krótkim podpisem…

ksiega gosci drzewkoksiega gosci dreamwedding.pl 5Źródło: weddbook.com, etsy.com

Słoik lub miska życzeń, w której umieszczane są życzenia na karteczkach, lub wycinankach. Goście zapisują swoje porady dotyczące udanego małżeństwa, umieszczają w misce. Dobre rady są później świetną pamiątką, można je czytać ze swoim partnerem np. w rocznice ślubu.

ksiega gosci dreamwedding.pl 8Źródło: weddbook.com, Photography by Weber Photography via Project Wedding, projctwedding.com

 

Książka z Waszymi zdjęciami z narzeczeństwa, lub zdjęcia gości weselnych, jako klasyczna księga gości. Poproś fotografa, aby stworzył książkę ze wszystkich zdjęć z okresu narzeczeństwa, można nawet wykonać zabawną sesję zdjęciową. Pomiędzy zdjęciami niech goście wpisują swoje życzenia wewnątrz książki.

ksiega gosci dreamwedding.pl 7Źródło: weddbook.com, buzzfeed.com

 

Plansza z sercem.. Wykonaj planszę z wielkim sercem, podpisz Wasze imiona, datę ślubu. W sali weselnej ustaw ja na podpórce na stoliku, obok pozostaw pisaki i kolorowe flamastry, tak aby goście wpisywali się na niej. Później można powiesić planszę w domu.

ksiega gosci dreamwedding.pl 1serce plansza ksiega gosciŹródło: weddbook.com, diyideapins.com

Antyrama z obrazkiem i wpisami, to też świetny pomysł. Oprawione w ramkę wpisy gości weselnych później można zawiesić na ścianie jako obraz.

ksiega gosci dreamwedding.pl 6Źródło: etsy.com

Pozostałe propozycje…

ksiega gosci dreamwedding.pl 2 Źródło: weddbook.com, buzzfeed.com ksiega gosci dreamwedding.pl 4Źródło: weddbook.com, blushingbridewedding.tumblr.com ksiega gosci dreamwedding.pl 10Źródło: weddbook.com, Paperlily Photography, paperlilyphotography.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.