Pomysł na pamiątkę ślubną.

Jaki upominek podarować Nowożeńcom? Jak urozmaicić zwykłą kartkę z życzeniami? Jaka drobnostka sprawi radość Młodej Parze? W sklepach internetowych roi się od gotowych pomysłów na pamiątkę ślubną, jednak my postaramy się podsunąć pomysł i przedstawić nietypowe upominki, które niekoniecznie muszą być drogie i zakupione w sklepie.

Kartka z życzeniami niekoniecznie musi być oklepana i nudna. Wykonaj pamiątkę samodzielnie, w żywych kolorach, życzenia napisz od siebie, można dodać trochę koronki lub kokardkę, małe zdjęcie Małżonków.

pamiątka ślub kartka

Fajnym pomysłem może okazać się fotoksiążka, w której przedstawimy historię związku widzianą naszymi oczami. Książkę można ubarwić zabawnymi komentarzami, cytatami o miłości, tekstami, które utkwiły nam w pamięci i są związane z Młodą Parą. Ponadto w takiej książce można tworzyć indywidualną okładkę. Fotoksiążka to super pomysł i pamiątka na całe życie.

pamiątka ślub fotoksiążka

Kolejną koncepcją jest odpowiednio przygotowane i opracowane zdjęcie z Młodą Parą, które umieszczamy w stylowej ramce.

pamiątka ślub zdjęcie ramka

Możemy także własnoręcznie wykonać portret. Portret wykonany ołówkiem, pastelami z dodatkiem humoru i pikanterii z pewnością przypadnie do gustu Nowożeńcom.

pamiątka ślub szkic portret

Innym pomysłem na pamiątkę jest niewielka podkowa na szczęście, a na niej wygrawerowane życzenia lub imiona i data ślubu.

pamiątka ślub podkowa

Książka to dosyć tradycyjna forma pamiątki, jednak jest to rzecz praktyczna i wiele osób ceni sobie taki prezent. Poradnik małżeński, humorystyczna książka o dwojgu ludzi, a może książka o pasji danej pary. Dodaj dedykację na pierwszej stronie, a będzie to z pewnością niezapomniany prezent.

książka pamiątka ślub

Szkatułka z personalizacją może okazać się przydatna podczas składania życzeń i posłuży jako kuferek na koperty.

pamiątka ślub kuferek na pamiątki

Aniołek rzeźbiony, który zawsze będzie czuwał nad powierzonymi mu osobami.

pamiątka ślub rzeźba aniołek

Kolejnym pomysłem na pamiątkę są dwa skórzane portfele w tym samym stylu, ale w różnych kolorach. Oczywiście w środku z grosikiem na szczęście.

pamiątka ślub portfel

Księga gości wykonana samodzielnie to czasochłonny upominek, jednak gdy wszystko będzie dopracowane Para Młoda zachwyci się taką formą prezentu. Księga gości może być wykonana w formie tradycyjnej księgi, ale także w ramce, jako plakat.

pamiątka ślub księga gości

 
Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.