Pięć pomysłów na deszczowy dzień ślubu.

Jeśli prognozy pogody wskazują deszcz w dzień Twojego ślubu, nie martw się! Po pierwsze, według wierzeń jest to dobry znak, który mówi, że takie małżeństwo będzie długie i szczęśliwe. Po drugie, można dowiedzieć się, jak pokonać złą pogodę i odwrócić to, na pierwszy rzut oka, minus na plus!

1. Jasne buty gumowe. One nie tylko ochronią nogi przed przemoczeniem, ale także wprowadzą wesoły nastrój. W połączeniu z bujną sukienką wyglądają odważnie i kreatywnie!

deszcz

2. Parasol w jasnych odcieniach, ochroni przed deszczem, a jednocześnie będzie doskonałym akcesorium do sesji zdjęciowej.

deszcz1

3. Płaszcze przeciwdeszczowe. Mogą nawet być zakupione luzem i rozpowszechniane dla gości w pudełkach cukierków!

deszcz2

4. Zamknięta przestrzeń do sesji zdjęciowej. Z restauracji do muzeum, z pałacu do biblioteki, z podziemia do studia. To nie może być głównym etapem, a jedynie trasą alternatywną na wypadek deszczu.

deszcz4

5. Zdjęcia w deszczu. Zapomnij o parasolu i niewygodnych butach, zrelaksuj się! Taniec i pocałunki w czasie deszczu – co może być bardziej romantycznego? Oczywiście, włosy i suknia zostaną przemoczone, ale może warto?  deszcz3

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.