Pięć cennych wskazówek dotyczących butów ślubnych.

Należy pamiętać, że buty ślubne są jednym z ważniejszych elementów stroju zarówno Panny Młodej, jak i wybranka! Wygoda w butach to najlepszy prezent, jaki możesz sobie podarować na swój ślub.

1. Zrezygnuj z bardzo wysokich obcasów. Co prawda wyglądają one świetnie i czujesz się w nich bardziej pewna siebie, ale nie wtedy gdy nosisz je przez 12 godzin. Pokochasz pierwsze godziny ich użytkowania, jednak znienawidzisz trochę później.

2. Używaj butów przed ślubem w celu ich „rozchodzenia”. Kilka tygodni przed ślubem upewnij się, że to właśnie te buty. Spacer po domu, a nawet próba tańca w nich to idealne rozwiązanie.

3. Kolorowe buty ślubne w ostatnich latach stały się bardzo modne. Panny Młode nie przestrzegają już zasady, która mówi o jednolitości stroju. Celowy wybieramy kolorowe buty, aby nadały kontrastu suki ślubnej. Kolorowe buty to świetny sposób, aby pokazać swoją osobowość i charakter tego dnia.

4. Klasyczne buty ślubne. Jeśli chcesz białe lub kremowy buty idealnie dopasowane do koloru sukienki, weź ją lub kawałek tkaniny i porównuj odcienie bieli i kremu, aby upewnić się, że nie kolidują ze sobą.

5. Ważną rzeczą są zapasowe buty. Piękne i wysokie szpilki po kilku godzinach nie są już tak wygodne, jak na początku uroczystości. Zabierz ze sobą drugą parę butów, w których będziesz mogła przetańczyć całą noc.
Doskonale sprawdzą się komfortowe baleriny czy płaskie sandałki, których pod długą suknią nie zobaczy nikt.

prom-370165_640

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.