Panna Młoda w woalce.

Woalka jest to krótki welon, który zakrywa twarz Panny Młodej jak podchodzi do ołtarza. Zazwyczaj woalka jest podnoszona zarówno przez Pana Młodego, by pocałować Pannę Młodą po raz pierwszy jako poślubioną żonę, lub przez ojca, który całuje swoją córkę przed „przekazaniem” jej do Pana Młodego.

Woalka wygląda świetnie z różnego rodzaju fryzurami ślubnymi. Daje fantazyjny i romantyczny wygląd. Możesz umieścić ją na górze głowy lub w kierunku ucha, na boku. Woalkę można nosić samodzielnie lub w połączeniu z kapeluszami, czy też dekoracyjnymi grzebieniami dla nowoczesnego wyglądu. Bardzo duży wybór woalek sprawia, że mogą być noszone zarówno z długimi prostymi sukniami ślubnymi, jak i z sukienkami bogatymi, masywnymi. Woalki z kryształkami, z ozdobnym kwiatem, z piórkami, w kolorze ivory, kolorowe woalki to tylko nieliczne trendy jakie będą panować w najbliższym sezonie. Woalka łączy dawne lata z teraźniejszością.

  woalki panna młoda dreamwedding.pl 1Źródło zdjęcia: weddbook.com, rstyle.mewoalki panna młoda dreamwedding.pl 2Źródło zdjęcia: weddbook.com, chicvintagebrides.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 4Źródło zdjęcia: weddbook.com, charmingnecessities.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 5Źródło zdjęcia: weddbook.com, powderbluebijoux.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 6Źródło zdjęcia: weddbook.com, etsy.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 7Źródło zdjęcia: weddbook.com, designsbykristen.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 8Źródło zdjęcia: weddbook.com, affordableelegancebridal.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 9Źródło zdjęcia: weddbook.com, etsy.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 10Źródło zdjęcia: weddbook.com, mignonnehandmade.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 11Źródło zdjęcia: weddbook.com, etsy.comwoalki panna młoda dreamwedding.pl 12Źródło zdjęcia: weddbook.com, twigsandhoney.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.