Najgorętsze trendy ślubne na 2014 rok.

…. z cyklu: czego nie powinno zabraknąć na Waszej uroczystości w 2014 roku? Dodatki ślubne są jednym z tysiąca drobnych szczegółów, jakie muszą być idealnie dograne, tak aby Wasz wielki dzień był cudowny. Dla niektórych gości, zaproszenia ślubne będą tylko kontaktem, jaki Młoda Para wręcza przed uroczystością ślubną, dla Was będzie to coś, co rozpocznie i poprowadzi w konkretny motyw ślubny….

Nr 1 Koronki, adamaszek i perły

Klasykami, które nigdy nie zanikną z mody ślubnej są: koronka, adamaszek i perły, to one będą stale popularne, zwłaszcza w tym nadchodzącym sezonie ślubnym 2014! Tradycyjne suknie ślubne wykonane z koronki nadal na topi. Na to wygląda, że koronka nigdy nie odejdzie do lamusa. Perły są piękne i budzą wiele emocji, często są wybierane przez Panny Młode jako dodatek do stroju.

koronkaadamaszekperły

Nr 2 Motyw kwiatowy

Motywy kwiatowe w świecie ślubnym zawsze były gorące, ale w 2014 roku będą one jeszcze bardziej popularne. Począwszy od tradycyjnych bukietów kwiatów, motywu kwiatów we włosach, na sukienkach druhen, na muszce Pana Młodego aż po zaproszenia.

kwiaty

Nr 3 Styl vintage

Zobacz jaką ilością luksusu można zainspirować się czerpiąc pomysły z innej epoki. Vintage, to klucz korzystający z pomysłów dawnej epoki, neutralny kolor przewodni sprawi, że wesele odbędzie się w swojskim stylu. Vintage, to styl w modzie, który łączy również kilka minionych dekad.

vintage

Nr 4 Z nutą połysku

Czy jest to mała błyskotka czy duży element, każdy rodzaj dodatku będzie mile widziany w sezonie ślubnym 2014. Cekinami i brokat ten styl będzie dużym atutem już niebawem. Świecące dodatki doskonale sprawdzą się także przy zaproszeniach ślubnych.

kolory

Nr 5 Paski i jodełka

Kolor granatowy jest jednym z najgorętszych kolorów nadchodzącego sezonu ślubnego, niektórzy zdecydowali się na wesela wykonane w stylu marynarskim. Paski i układ jodełkowy może najlepiej współpracować z kolorem niebieskim.

paski

Nr 6 Juta, czyli płótno wykonane z rośliny

Coraz więcej ludzi stawia na ekologię, a także na produkty naturalne. Włókna jutowe naturalne lub zdobione zapewne znajdą zwolenników także wśród przyszłych Par Młodych.

juta

Nr 7 Kolory

Do gorących kolorów ślubnych na rok 2014 należą: koral, turkus, brzoskwinia, szary i granat, z których wszystkie inne mogą być mieszane. Więcej na ten temat znajdziecie pod adresem:

 

www.dreamwedding.pl/bajeczne-kombinacje-kolorow-slubne-trendy-na-rok-2014/

 

Źródła zdjęć: etsy.com, cddress.com, stylemepretty.com, pinterest.com, yaochengdesign.com, luulla.com, invitesweddings.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.