Modne upięcia i koki na rok 2014.

Nie należy lekceważyć znaczenia fryzur ślubnych, w rzeczywistości jest to podstawa wizerunku Panny Młodej. W tym artykule powiemy o fryzurach z włosów upiętych. Niezaprzeczalnym plusem fryzury będzie trwałość przez cały dzień, a włosy nie będą wchodzić w drogę i nie będą przeszkadzać. Fryzura taka optycznie wydłuża szyję, ramiona i podkreśla otwartą linię dekoltu.

Wielu narzeczonych woli prostotę i zwięzłość, a więc polecamy fryzury proste, klasyczne koki. Jest możliwe, także dodanie stylowych akcesoriów, takie jak spinki lub wstążka. Ta fryzura będzie wyglądać świetnie z wyrafinowanym koronkowym welonem.

fryzury1

Fryzury w stylu greckim z kręconych włosów wyglądają bardzo ładnie. Najczęściej w tej fryzurze obecna jest wstążka lub opaska.

fryzury3

Kokarda w ostatnich latach stała się bardzo popularną fryzurą ślubną. Może być to mała kokardka z jednego pasemka włosów, może być też duża kokarda z wszystkich włosów.

fryzury4

Jednak najbardziej popularne są wciąż loki. Fryzura składająca się z falistych pasemek wygląda bardzo delikatnie i kobieco.

fryzury7

Ciekawym elementem we fryzurze ślubnej okazują się elementy materiałowe. Mogą to być różnego rodzaju i kształtu plecionki, formy, a także spinki.

fryzury6

Klasyka jest zawsze w modzie. „Francuski twist” i wszystkie jego odmiany są doskonałą opcją do korzystania we fryzurach ślubnych.

fryzury

Chcąc optycznie wydłużyć szyję i uwydatnić klatkę piersiową, Panna Młoda powinna zdecydować się na wysoko upiętą fryzurę. Tego typu fryzura doskonale pasuje do każdej kreacji.

fryzury5

Wybierając fryzurę należy zastanowić się w jaki sposób chcemy dołączyć welon lub woalkę. Woalkę umieszczamy od boku i od góry głowy, natomiast welon najefektywniej będzie wyglądał podpięty od spodu fryzury.

  fryzury2

Źródła zdjęć: stylemepretty.com, etsy.com, discoverwedding.ru, pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.