Modne suknie ślubne, czyli trendy na rok 2014.

Wybierając najważniejszą suknię w swoim życiu, każda Panna Młoda chce wyglądać nie tylko piękne, ale także modnie. Dziś przedstawimy świat mody ślubnej oraz to na czym powinniśmy skupić się przy wyborze sukni ślubnej w nowym 2014 roku. Najlepszych na świecie trendy ślubne dla narzeczonych, którzy ze stylem maszerują w zgodzie z duchem czasu.

1. Baskinka

Baskina – szeroka falbana w talii. Ten element już po raz kolejny jest bardzo popularny wśród projektantów na świecie, także ślubnych. Sukni ślubna z baskinką może podkreślić Twój gust i wyczucie stylu.

2014-baskinka

2. Styl vintage

Styl vintage w modzie również dzisiaj. Satyna, koronki, jedwab i perły stwarzają naprawdę unikalny, wyrafinowany i elegancki wizerunek Panny Młodej.

2014-vintage

3. Naturalność

Sukienka z klasycznych lekkich tkanin podkreślają wszystkie zalety i ukryją wady figury. To naturalne piękno ukryte w sukni nie przejdzie bez echa.

2014-naturalnosc

4. Sylwetka

Suknia ślubna tzw. „Syrenka” z rozszerzonym dołem doskonale nadaje i podkreśla sylwetkę, przedstawiając każdy kształt ciała. Stwarza również „pływający” obraz swoim luźnym, obfitym dołem.

2014-syrenka

5. Serce

Linia dekoltu sukni ślubnej z nad piersiami w kształcie serca tworzy bardziej atrakcyjny wizerunek. Ponadto wydłuża szyję, dzięki czemu cały wizerunek Panny Młodej staje się smuklejszy, i bardziej seksowny.

2014-serce

6. Niejednolita długość

Sukienka z asymetrycznym brzegiem coraz bardziej przypada narzeczonym do gustu. Przednie i tylne skrócenie spódnicy odsłania nogi, dzięki temu optycznie je wydłuża. Atrakcyjność sukni asymetrycznej polega również na pokazaniu stylowych butów.

2014-asymetria

7. Koronka

Koronka była jest i będzie wiecznie w modzie! Koronkowe sukienki są zawsze eleganckie, wyrafinowane i przestronne. Wiele narzeczonych wybiera właśnie taki model, który tworzy delikatny, łatwy i romantyczny obraz.

2014-koronka

8. Guziczki

To ostatni trend jaki będzie na topie również w 2014 roku. Te małe, zgrabne guziki zdobiące suknię ślubną tworzą naprawdę luksusowy i piękny wygląd. Pozornie małe, niepozorne szczegóły… ale jaki urok i wdzięk!

  2014-guziczki

Źródła zdjęć: pinterest.com, dress2014.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.