Manicure, czyli aktualne trendy w kosmetycznej modzie ślubnej.

Nie da się ocenić znaczenia manicure, czy to na co dzień, na wieczór, czy też na ślub. Panna Młoda w żadnym wypadku nie powinna zapominać o tym ważnym elemencie. Manicure ślubny w tak ważnym dniu powinien wyglądać idealnie. W artykule tym powiemy o podstawowych opcjach manicure ślubnego oraz o trendach panujących w tym sezonie.

1. Klasyczny manicure w najbliższym czasie będzie hitem! Prosty, jednolity kolor będzie wyglądać czysto i schludnie. Najczęściej Panny Młode wybierają jasne, naturalne kolory (biały, beżowy, kremowy, pudrowy róż).

paznokcie3

2. French manicure to najbardziej bezpieczna i uniwersalna opcja. Wygląda świetnie na wszelkich długościach i kształtach paznokci, poza tym manicure ten nie jest skomplikowany – Panna Młoda sama może go wykonać, unikając zbędnych kosztów.

paznokcie7

3. Błyszczące i mieniące się w promieniach światła paznokcie wyglądają wspaniale. Efekt ten można uzyskać blaskiem z cekin, które są często wykorzystywane w manicure ślubnym. Występują one w rozmiarach dużych, małych i ledwo dostrzegalnych, a tym samym wygląd paznokci znacznie się zmieni. Brokatu można użyć na całych paznokciach, ale można także używać jako dekoracji.

paznokcie4

4. Dużym zainteresowaniem w tym sezonie będą się cieszyć także paznokcie zazwyczaj z naturalnym tłem i białym wzorkiem. Dekoracja może być duża, może być mała, może przedstawiać cokolwiek chcesz – w zależności od umiejętności manikiurzystki. Zawodowcy mogą stworzyć na paznokciach prawdzie dzieło.

paznokcie2

5. Cyrkonie i dżety to kolejne bardzo popularne elementy dekoracyjne. Przy ich użyciu, Twoje ręce nabiorą blasku i połysku. Ponadto kryształy sprawią, że ​​paznokcie staną się bardziej wyraziste .

paznokcie5

6. Nie wszystkie paznokcie jednakowe. To trend, który panuje od kilku lat nie tylko w manicure ślubnym. Panna Młoda może chcieć skoncentrować uwagę na palcu serdecznym, podkreślając go wyjątkowym wzorem, cyrkoniami lub innymi elementami dekoracyjnymi.

paznokcie6

7. Geometryczne wzory na paznokciach, różne kształty i gra kolorów – krzykiem mody w 2014 roku.

paznokcie1

8. Alternatywą dla klasycznego manicure ślubnego jest paleta barw w żywych kolorach. Kolor na paznokciach dopasuj do motywu swojego ślubu, połącz tak, aby z innymi elementami i akcesoriami tworzyło jedną całość.

paznokcie

Źródła zdjęć: pshiiit.com, thebeautythesis.com, creepmynails.com, nail-common.com, justinalexanderbridal.com, pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.