Malinowy ślub.

Sezon na maliny z pewnością już otwarty, a co powiecie na malinę jako motyw przewodni? Jeśli ślub jest w miesiącach letnich, kiedy jest dużo malin na działkach i w sklepach, macie możliwość zorganizowania ślubu w szkarłatnych odcieniach. Malinowe obuwie i nakrycia na stołach, uroczy bukiet z gałązką świeżych malin, a w prezencie dla gości gorące i bardzo smaczne upominki!

Panna Młoda ma dwie możliwości, aby pokazać swój wizerunek: ekstrawagancki szkarłatny strój i neutralne dodatki lub klasyczna biała suknia uzupełniona np. pantofelkami i paskiem w kolorze malinowym.

malinowa panna młoda

Jeśli wolisz białą suknię, możesz zaproponować swoim druhnom karmazynowe sukienki. Zwróćcie uwagę na to, że mamy różne odcienie purpury!

malinowe druhny

Bukiet Panny Młodej może być w szkarłatnym kolorze lub zawierać gałązki malin – jako zielonego dodatku. Z malinowym kolorem doskonale będzie się komponować biel.

malinowy bukiet ślubny

Coś dla Pana Młodego w kolorze maliny.

malinowy pan młody

Korzystajcie ze szkarłatnego koloru przy dekorowaniu sali bankietowej lub innego miejsca, w którym odbędzie się wesele. Do dekoracji użyjcie szkarłatne obrusy, serwetki, można też użyć kompozycji kwiatowych z gałązkami malin.

malinowe dekoracje

W barze nie może zabraknąć malinowej lemoniady, koktajli mlecznych z dodatkiem malin, a także koktajli alkoholowych z sokiem malinowym i szampana z jagodami.

malinowe napoje drinki lemoniady

Deser malinowy nie pozostawi nikogo obojętnym. Poniżej kilka ciekawych pomysłów na babeczki i inne wypieki wypełnienie malinami. Tort weselny oczywiście z malin!

tort i ciasta z malinami

Przykłady upominków dla gości: pudełka ze świeżymi jagodami, malinowe konfitury, lemoniada w butelkach, słodycze i galaretki o smaku malinowym.

malinowe upominki

Ciekawe pomysły na ślubną sesję zdjęciową.   sesja zdjęciowa malionowa

Jeśli nie chcecie ograniczać się tylko do jednego tematu ślubu jakim są maliny, można poszerzyć go o bardziej wszechstronny temat np. ślub z jagodami.

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.