Karnawałowa kolekcja Vistuli… być może na Twój ślub!

Smokingowe aksamitne marynarki, eleganckie garnitury czy kraciaste marynarki połączone z chinosami. Idealna stylizacja sylwestrowa to taka, która pozwoli na nieskrępowaną zabawę, lecz jednocześnie zaakcentuje wyjątkowość wieczoru. Vistula proponuje na ten wyjątkowo imprezowy czas szeroki wybór propozycji stylizacji.

150415_Vistula_D1_0577

Ci , którzy na wybierają się na imprezę wymagającą formalnego stroju Vistula proponuje aksamitne marynarki smokingowe w bordowym lub granatowym kolorze, które elegancko będą prezentować się z czarną muchą. Warto też postawić na klasykę w kwestii doboru koszuli jak i eleganckich dodatków. Biała koszula uszyta z wysokiej jakości bawełny jest w formalnych sytuacjach niezastąpiona.

Dobrym sposobem na uzyskanie stylizacji na mniej zobowiązującą imprezę jest połączenie formalnych elementów stroju z ubraniami sportowymi lub sięgnięcie po klasykę w luźnym, miejskim wydaniu. Proste marynarki, zakładane do koszuli, dżinsów lub chinosów i półsportowych butów to trafiona sylwestrowa stylizacja, podobnie jak marynarki w kratę lub w mikrowzory, założone do golfu lub T-shirtu, z dopasowanymi do nich kolorystycznie spodniami i półformalnymi butami. W kolekcji Vistuli na obecny sezon półformalne marynarki wyróżniają się kratami w kombinacjach kolorystycznych czerwieni z czernią, granatu z zielenią czy łączeniach czerwieni, bieli i niebieskiego. Miewają również wykończenia dające oryginalny efekt sprania bądź uszyte są z dzianiny dresowej. Zestawione z casualową resztą stroju dadzą intrygujący, ale bezpretensjonalny efekt.

Nieformalny strój do klubu można urozmaicić założeniem muchy lub wąskiego krawatu i efektownych sportowych butów. Z białą koszulą dobrze łączyć się będą natomiast typowo rockowe elementy stroju, takie, jak skórzana ramoneska. Sylwester spędzany w zimowych kurortach lub w miejscach, gdzie przewidziane są atrakcje na świeżym powietrzu, aż proszą się o typowo zimowe swetry w norweskie wzory, będące klasykiem górskiego szyku, pod które można założyć casualową koszulę i wygodne spodnie.

150629_Vistula_Lookbook_JZ_1989

Warto pamiętać, że główną wskazówką przy kompletowaniu garderoby na imprezę karnawałową powinien być strój pozostałych osób w nim uczestniczących. Ten sam bądź zbliżony stopień jego formalności sprawi, że będziemy mogli skoncentrować się wyłącznie na zabawie.

150629_Vistula_Lookbook_JZ_1514

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.