Jak zorganizować wieczór panieński?

Wieczór panieński to tradycyjny wieczór, w którym panna młoda bawi się w towarzystwie najbliższych przyjaciółek. Impreza ta najczęściej odbywa się w tygodniu poprzedzającym dzień ślubu. Organizacja tego wieczoru z reguły spoczywa na barkach przyjaciółek i znajomych narzeczonej. Jeśli przygotowania na ten wyjątkowy wieczór należą właśnie do Ciebie, nie martw się, dzisiaj postaramy się to ułatwić. Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania…

1. Kogo zaprosić na wieczór panieński?

Bezpiecznie będzie zaprosić na wieczór panieński bliskie przyjaciółki, takie z którymi przyszła panna młoda będzie czuła się dobrze w każdej sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem będzie zebranie małej grupki, maksimum 10- osobowej. Nie zapraszaj wszystkich znajomych, najrozsądniej będzie skonsultować tą decyzję z panna młodą.

2. Gdzie spędzić wieczór panieński?

To kolejne istotne pytanie, które należy sobie zadać. Wybór miejsca zależy głównie od tego, co chcecie robić. Ciekawą propozycją może okazać się kino, w którym zobaczycie najnowszą komedię lub kręgielnia, w której zagracie pasjonującą walkę, a może chcecie wybrać się na przytulne spotkanie w kawiarni, bądź odwiedzić nowe centrum SPA. Pamiętaj, że ten dzień powinien być zabawny i odprężający!

3. Co chcecie robić podczas tego wieczoru?

Tutaj też możliwości są ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Jeśli zdecydujesz się na pobyt w domu, należy pomyśleć o rozrywce. W przeciwnym razie taka impreza, która będzie opierała się tylko na spotkaniu z przyjaciółmi, nie będzie wyjątkowo zapamiętana. Nie zapomnij, że jest to wieczór panieński. W domowym zaciszu można zorganizować szaloną noc wróżb lub domowy salon kosmetyczny, a dla odważniejszych, ciekawą opcją będzie zamówienie striptizera.

Warto wcześniej pomyśleć o tym co, gdzie i z kim chcecie robić podczas wieczoru panieńskiego. Ustalcie temat przewodni i jaki rodzaj stroju będzie obowiązywał, zaopatrzcie się w niezbędne akcesoria, także te dla przyszłej panny młodej. Zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny i utrwalcie tą chwilę. Możecie także przygotować tort i drobną pamiątkę dla narzeczonej.

wieczor panienski dreamwedding.pl 2Źródło: de.weddbook.com, tipjunkie.com, m.bridalguide.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.