Jak wyglądać świetnie na zdjęciach ślubnych?

Jak dobrze wyjść na ślubnej fotografii w ciągu całego dnia?

Twoje zdjęcia ślubne są bardzo ważne, a każda Panna Młoda chce, aby jej zdjęcia ślubne były idealne, ponieważ zawsze będą przypominały jej o tym szczególnym dniu. Przedstawimy kilka porad i wskazówek, które pomogą Ci wyglądać świetnie na wszystkich Twoich zdjęć ślubnych.

1. Wynająć profesjonalną wizażystka: Upewnij się, że używane kolory, będą pasowały do odcienia skóry. Poprosić wizażystkę o wykonanie próbnego makijażu, aby zobaczyć, jak będziesz wyglądać na robionych zdjęciach z pełnym makijażem.

2. Znajdź swoją dobrą stronę: Wierzcie lub nie każdy ma dobre strony, popatrz na swoje zdjęcia  i zdecyduj, który profil twarzy bardziej Ci się podoba. Zacznij go używać w przyszłych zdjęciach.

3. Ciągły uśmiech: To twój ślub, myśl i spróbuj pokazać, jak jesteś szczęśliwa. To wszystko zostanie uchwycone na Twoich zdjęciach.

4. Szminka: Twoja szminka może zniknąć w trakcie ślubu po pewnym czasie. Upewnij się jaka szminka została użyta do makijażu ślubnego i zakup pomadkę o podobnym odcieniu, lub taką samą. Możesz ponownie zastosować ją podczas pozowania do zdjęć, po obiedzie. Na pewno żadna z nas nie chce mieć suchych ust na zdjęciach ślubnych.

wedding-makeup dreamwedding.pl 1 Źródła zdjęć: weddbook.com, marriage-stuff.com, nuptial-room.com