Jak uniknąć przyrostu masy po ślubie?

Wiemy, że każda Panna Młoda stara się zgubić zbędne kilogramy i jak najlepiej wyglądać w dniu swojego ślubu. Jak utrzymać motywację, gdy ślub się skończy? U wielu osób tuż po ślubie występuje przyrost masy ciała, ponieważ mają tendencję do przejadania się podczas podróży poślubnej, spotkań rodzinnych. Są także bardziej zrelaksowani, boom ślubny jest zakończony i nie są oni tak zestresowana jak wcześniej.

Doradzimy Wam jak uniknąć tycia po ślubie:
1. Większość ludzi po ślubie czuje się bardziej komfortowo i mniej troszczą się o swój wygląd. Nie starają się już, aby zaimponować partnerowi. Tutaj tkwi błąd. Ludzie po zawarciu związku małżeńskiego powinni jeszcze bardziej starać się o to, aby wzajemnie się podobać.

2. Gotujcie w domu! Wiadomo, że chodzenie do restauracji czy zamawianie jedzenia może być o wiele łatwiejsze, ale pomyślcie… Gotowanie w domu jest nie tylko zdrowsze, to może być świetna zabawa, jeśli Ty i Twój partner gotujecie razem.

4. Bądźcie aktywni: Jeśli Twój partner nie lubi wykonywać ćwiczeń, natomiast woli zostać w domu i obejrzeć film, spróbuj oduczyć go złych nawyków. Postaraj się zmotywować swojego partnera i poćwiczcie razem.

5. Jedzcie w umiarkowanych ilościach: Tak wiemy, spotkania rodzinne, życie w ciągłym biegu, trudno jest utrzymać zdrową dietę. Jednak to jest podstawa zdrowego i świetnego wyglądu na długie lata!

tort jedzenie dreamwedding.pl

Źródła zdjęć: weddbook.com, iloveswmag.com, stylemepretty.com