Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snu…

Ślub z motywem jabłka przepełniony jest soczystymi, świeżymi i bardzo jasnymi kolorami. Doskonale nadaje się o każdej porze roku, ale szczególnie na wiosnę, kiedy kwitną kwiaty jabłoni i jesienią, gdy jest sezon na owoce. Paleta barw obejmuje zazwyczaj kolor zielony, ​​ale można to zrobić bez niego, bo jabłka są nie tylko zielone, ale także czerwone, żółte i różowe.

Zaproszenia ślubne oczywiście z motywem jabłek. Można także w łatwy sposób narysować szkic, jednak wymagane do tego są zdolności artystyczne.

jabłka motyw przewodni zaproszenia

Butonierka i krawat dla Pana Młodego z motywem zielonych jabłuszek.

jabłka motyw przewodni pan młody krawat

W bukiecie Panny Młodej jest również miejsce dla jabłek. Spójrzcie na te bukiety, są tak apetyczne jakbyście chcieli je zjeść!

jabłka motyw przewodni bukiet ślubny

Zdobione wazony, girlandy z jabłek, świece. Oryginalne rozwiązanie na rozmieszczenie tabel, na których są zaznaczone numery i nazwy odmian jabłek. Winietki z jabłek – coś pysznego! Poniżej kilka ciekawych pomysłów na zdobienie jabłkami stołów bankietowych.

jabłka motyw przewodni dekoracje stołówjabłka motyw przewodni dekoracja stołów, planszajabłka motyw przewodni winietki

W roli słodkich dań można podać zawinięte w pięknych otoczkach jabłka, słoiki dżemu jabłkowego, kawałki szarlotki, jabłka zanurzone w czekoladzie, czy karmelu. Tort weselny również nie może obyć się bez jabłka!

jabłka motyw przewodni deseryjabłka motyw przewodni tort weselny

Najlepszym miejscem po wyjściu z ceremonii będzie sad jabłoni, jeśli nie jest to możliwe, można po prostu zrobić wiązankę z jabłek i zawiesić na drzewie. Jabłka mogą służyć jako podstawka do niesienia obrączek.

jabłka motyw przewodni plener sad

Fantazyjne pomysły na „jabłka” w sesji zdjęciowej. jabłka motyw przewodni sesja plener zdjęcia   Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.