Fotografia ślubna zyskuje na popularności, a tradycyjne wideofilmowanie odchodzi w niepamięć

Według ankiety przeprowadzonej w 2016 roku prawie 60% osób badanych zadeklarowało, że swój wielki dzień upamiętni tylko za pośrednictwem fotografa. 35% badanych zdecydowało się na fotografa i kamerzystę zarówno z różnych firm, jak i z tej samej. Pozostali badani wybiorą jedną osobę, która zajmie się fotografowaniem oraz kamerowaniem.

Czyżby nadchodził kryzys dla wideo monterów i kamerzystów?

Fotografia stała się bardzo popularna. Dziś fotografują wszyscy i wszystko. Cena to jeden powód ze względu, którego Państwo Młodzi decydują się tylko na fotografa. Kolejnym powodem są coraz większe możliwości aparatów fotograficznych, dzięki którym krótki klip z ślubu i wesela nie stanowi problemu. W ostatnich czasach dużo Młodych Par decyduje się właśnie na coś takiego. Krótki, jednogodzinny film, który będzie jednocześnie pamiątką, ale też nikogo nie zanudzi. W obecnych czasach, także w branży ślubnej stawia się na jakość, nie na ilość.

 

fotograf slub i wesele

P.S. Wszystkim osobom, które zechciały odpowiedzieć w naszych ankietach serdecznie dziękujemy! Jest nam bardzo miło, że tak licznie bierzecie w nich udział. Dla nas to bardzo ważne informacje, a jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.