Dziesięć pomysłów na wiosenne wesela.

Kalendarzowa wiosna coraz bliżej. Świat budzi się do życia… Nie zapomnieliśmy o Młodych Parach, które zaplanowały ślub właśnie w tej cudownej porze roku. Wybraliśmy dla Was 10 najciekawszych pomysłów, które są łatwe do wdrożenia i zapewniają maksymalny efekt!

Pomysł numer 1. Plecionki z kwiatami. Warkocze i plecionki jak wiadomo to trend na 2013 rok! Jeśli ozdobimy je kwiatami uzyskami bardzo delikatny i romantyczny obraz „dziewczyny wiosny”.

10-wiosennych-pomysłów1-001

Pomysł numer 2. Motyw nasion. Szczęściem podziel się z gości, dając im „nasiona miłości” w woreczku z organzy. Może zapoczątkuje to rozwinięcie nowej rodziny!

10-wiosennych-pomysłów8-001

Pomysł numer 3. Kochamy ptaki. Ślub w stylu „Love Birds” jest dobry o każdej porze roku, ale szczególnie na wiosnę, kiedy powietrze jest wypełnione śpiewem ptaków. Figury i kształty, ozdobne klatki i gniazdami mogą być wykorzystane do dekoracji stołów w restauracji, sali weselnej, ciast i tortów.

10-wiosennych-pomysłów6-001

Pomysł numer 4. Trawa. Wiosna budzi przyrodę do życia. Spod śniegu wychodzi pierwsza zielona trawa. Zastosuj w dekoracjach ślubnych trawę, a nastrój wiosenny będzie gwarantowany!

10-wiosennych-pomysłów7-001

Pomysł numer 5. Ciasto na drewnianej płycie. Stojak do tortu weselnego można wykonać wycinając drewnianą płytę. Pomysł ten jest szczególnie przydatny na ślub wiosną w stylu wiejskim.

10-wiosennych-pomysłów5-001

Pomysł numer 6. Wiśniowe drzewa. Piękno wiśniowych kwiatów, które kwitną wiosną, podziwiamy nie tylko w swoim kraju, ale także na całym świecie.

10-wiosennych-pomysłów-001

Pomysł numer 7. Wielkanocne jajka. Wiosną obchodzimy Święta Wielkanocne, a temat może być interesujący. Udekorowane jaja w stylu są urocze i niezwykłe, a menu weselne – palce lizać!

10-wiosennych-pomysłów3-001

Pomysł numer 8. Sukienki dla druhen z kwiatowym nadrukiem. Kwieciste sukienki przyniosą jeszcze więcej wiosennego optymizmu. Lepiej, jeśli nie są to duże kwiaty, lecz tak jak na leśnej polanie lub łące w stylu rustykalnym.

10-wiosennych-pomysłów9-001

Pomysł numer 9. Zielony i żółty. Zielony to kolor natury, a żółty to pierwsze światło słoneczne, które czyni nas szczęśliwymi. Połączenie tych barw to świetna paleta na wesele!

10-wiosennych-pomysłów4-001

Pomysł numer 10. Bukiet z tulipanów. Tulipany to prawdopodobnie najbardziej wiosenne kwiaty. Można zrobić delikatny bukiet z białych kwiat, ale można wybrać odważne połączenie tulipanów w różnych kolorach. 10-wiosennych-pomysłów2-001

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.