Cudowny ślub o smaku miodu.

Miód jako temat przewodni ślubu, to bardzo słodki temat w żółtych, złotych i brązowych odcieniach światła. Słowo „honey” w języku angielskim ma dwa znaczenia – miód i kochanie.

Przykłady zaproszeń ślubnych z tematem miodu.

miód jako motyw przewodni wesela

Dla Panny Młodej proponujemy złotą wstążkę na sukni oraz akcesoria wykonane z bursztynu, które dają ciepłe żółto – pomarańczowe barwy. Dla druhen oferujemy miodowo – żółte stroje i ozdoby we włosy.

miód jako motyw przewodni wesela 1miód jako motyw przewodni wesela 2

 

Bukiet dla Panny Młodej również podkreślony, ciepłym, głębokim żółtym odcieniem. W odcieniu tym występują: lilie, tulipany, piwonie, kalie, storczyki, róże, jaskry, chryzantemy i wiele wiele innych.

miód jako motyw przewodni wesela 3

Ciepłe kolory, z elementami beżu, brązu i złota podkreślą styl garnituru Pana Młodego. Temat miodu zaznaczcie szczególnie w butonierce.

miód jako motyw przewodni wesela 4

W dekoracjach ślubnych kolor miodowy może być używany w rustykalnym stylu lub zachować klasyczny. Można użyć tkanin i wstążek w odpowiednich odcieniach. Dodatkowo wspaniale będą się komponować kłosy zbóż, które swym wyglądem wprowadzą nas w odpowiedni klimat.

miód jako motyw przewodni wesela 5

Wykonajcie słodki stół, na którym ustawcie słoiki z miodami, babeczki o odpowiedniej tematyce, a także inne ciasta i słodycze z nutą miodu. Tort może być stylizowany z ogólnym tematem, poprzez dodatek słodkich pszczół do ​​dekoracji. Można także wykonać ciasto w formie plastra miodu. Nie zapomnijcie jednak o gościach, którzy mogą być uczuleni na miód, i pamiętajcie aby zaoferować jakąś alternatywę.

miód jako motyw przewodni wesela 6

W prezencie podarujcie gościom słoiczek miodu z indywidualną etykietą z nazwiskami nowożeńców. Można też przygotować specjalny drewniane kije i łyżki do miodu.  miód jako motyw przewodni wesela 7

Źródła zdjęć: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.