Ceremonia ślubu na plaży – 5 przydatnych wskazówek.

Ceremonia ślubu na plaży to niezwykle interesujący pomysł, jednak wymaga bardziej zaawansowanych przygotowań niż zwykle. O jakich szczegółowych informacjach powinniśmy pamiętać? Dzisiaj pokrótce to omówimy.

1. Nie należy wybierać sukni ślubnej z długim ternem, czy obszernej princeski. Po pierwsze taka sukienka będzie niewygodna do poruszania się, a po drugie nie będzie zbyt pasować do plażowego środowiska. Lepiej postawić na lekkie, zwiewne suknie, w których będziemy czuć się swobodnie. Polecane są także suknie ślubne długości do kolan i krótsze.

slub na plazy dreamwedding.pl 1 Źródło: weddbook.com, brides.com

slub na plazy dreamwedding.pl 2 Źródło: weddbook.com, by Ben Elsass Photography54, aisleperfect.com

2. Drugim istotnym elementem są buty. Panna młoda powinna zrezygnować z butów na obcasach na rzecz sandałów, lub innych butów plażowych (one też są piękne!)… Najwygodniejszą jednak opcją będzie pozbycie się butów całkowicie.

slub na plazy dreamwedding.pl  3 Źródło: weddbook.com, ruffledblog.com

3. Jeśli nie wyobrażasz sobie ślubu bez wysokich butów, postaw na solidną ścieżkę, lub podłogę. W krajach, gdzie ślub na plaży jest popularny są dostępne plaże, gdzie nawierzchnia jest już wykonana.

 slub na plazy dreamwedding.pl  4 Źródło: weddbook.com, jetfeteblog.com

4. W dekoracjach, przy konstrukcji łuków i krzesłach zastosuj ozdobne wstęgi i taśmy – są one wyjątkowo atrakcyjne, gdy unoszą się na wietrze.

 slub na plazy dreamwedding.pl  5 Źródło: weddbook.com, pinterest.com

5. Pora dnia podczas ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu jest niesamowicie istotna. W okresie letnim, z powodu wysokich temperatur, zrezygnuj z godzin południowych, w których słońce jest najbardziej aktywne. Wybierz godziny poranne lub wręcz przeciwnie godziny wieczorne. Pomyśl o oświetleniu – świece i latarnie umieszczone wzdłuż nawierzchni, sprawią, że Wasza uroczystość będzie bardziej romantyczna.

   slub na plazy dreamwedding.pl  6Źródło: weddbook.com, buzzfeed.comslub na plazy dreamwedding.pl  7Źródło: weddbook.com, catchmyparty.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.