Bukiety ślubne, wiązanki, kompozycje kwiatowe, czyli trendy na rok 2013!

Bukiet ślubny jest jednym z głównych elementów nowoczesnej Panny Młodej. W tym artykule, będziemy analizować najbardziej aktualne trendy w modzie i kwiaciarni ślubnej w 2013 roku. Zebraliśmy również wiele przykładowych zdjęć. Niekwestionowanym hitem w 2013 stały się bukiety utrzymane w jednej tonacji, bukiety proste, tradycyjne a zarazem luksusowe. Hitem nadchodzącego roku będzie również tęcza oraz klatki z ptakami jako motyw przewodni.

Wybór właściwego bukietu do ślubu jest trudnym zadaniem. Choć kwiaty nie się najważniejszym elementem ślubu, bukiet jednak jest tak samo częścią stroju jak i suknia ślubna. Jeśli nie radzisz sobie z pomysłami, mamy skuteczny sposób: należy szukać inspiracji, przeglądać najnowsze artykuły, aby zobaczyć co jest na topie w nadchodzącym roku.

Głównym trendem będzie prostota i jeden ton bukietu. Dla tych z Państwa, którzy wolą nie eksperymentować z kolorami proponujemy wybrać ładne delikatne pastelowe odcienie. Jasne bukiety są dla tych z nas, którzy lubią odrobinę koloru. Odważniejsi postawią na nowoczesne żywe barwy. Jeśli lubicie odważne odcienie, należy zdecydować się niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony lub fioletowy. Można powiedzieć, że w roku 2013 mniej będzie oznaczało więcej. Im skromniejszy bukiet, tym Panna Młoda bardziej elegancka i szykowna. Pomału odchodzą w niepamięć bukiety w kilku kolorach, składające się z różnych rodzajów kwiatów.

Drugim trendem jaki będzie w 2013 roku to motyw tęczy. Kwiaty we wszystkich możliwych kolorach. Jest to propozycja bardzo odważna, więc pozostaje dla tych co lubią eksperymentować i nie boją się zaszaleć.

Innym nurtem przewodnim w nadchodzącym roku będą konstrukcje klatki dla ptaków. Ptasie tematy będą bardzo popularne. Jest to inspiracja dla ślubów i wesel organizowanych za świeżym powietrzu.

Tworzyć i być kreatywnym, a przede wszystkim wybrać dla siebie to co najlepsze. Czy lubisz jasne kolory, niezwykłą elegancję, koronki, wstążki czy jesteś odważna lubisz intensywne kolory? Każda Panna Młodej w nadchodzącym roku znajdzie coś dla siebie, najważniejsze jest, aby bukiet pasował do całości oraz do gustu przyszłej mężatki.

zdjęcia: pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.