Białe kwiaty w bukiecie panny młodej.

Najczęściej głównym kolorem w wizerunek panny młodej jest biały. Biała sukienka, biały welon, białe buty… Ponadto w białym kolorze mogą być obecne w bukiecie kwiaty. Propozycje śnieżnobiałych kwiatów znajdziecie już dziś w naszym najnowszym wpisie.

1. Róże

Jedne z najbardziej popularnych kwiatów używanych w bukietach dla panny młodej. Ich szeroka paleta kolorów pozwala na zdobycie kwiatu w prawie każdym kolorze, a biały kolor – nie jest wyjątkiem. Białe róże to idealne rozwiązanie dla jednolitego bukietu.

róże1Źródło: crazy-frankenstein.com

różeŹródło:brides.com

2. Piwonie

Jako drugie na naszej liście znalazły się piwonie. Są one doskonałą podstawą do bukietu w kolorze białym. Ich delikatne płatki kwiatów pozwolą na wykonanie bardzo pięknego, a zarazem eleganckiego bukietu ślubnego.

piwonieŹródło:brides.com

3. Jaskier azjatycki

To kolejna propozycja dla białego bukietu ślubnego. Jaskry w kolorze białym wyglądają bardzo delikatnie i łagodnie szczególnie w bukiecie jednolitym, bez zbędnych dodatków.

jaskier1Źródło:iloveswmag.com

4. Tulipany

Obok tulipanów nie może przejść obojętnie. Na sam widok tych pięknych kwiatów przychodzą przyjemne myśli o wiośnie. Bukiety ślubne wykonane z tulipanów są niezwykle popularne wśród kwiatów ślubnych.

tulipany1Źródło:brides.com

5. Storczyki

Storczyki doskonale uzupełnią biały bukiet ślubny. Wplatają się one harmonijnie do niemalże każdych kompozycji kwiatowych i nadają bukietom elegancki oraz luksusowy wygląd.

storczykŹródło: bellethemagazine.com

6. Hortensja

Sporządzając biały bukiet dla panny młodej, floryści często używają hortensję. Najczęściej odgrywa ona rolę tła, wypełniająca przestrzenie hortensja nadaje bukietom objętości.

hortensjaŹródło: brides.com

7. Cantadeski – kalle

Wspaniały bukiet ślubny może być zrobiony z białych kalii. Najlepiej prezentują się kwiaty kalli w jednolitych bukietach, jednak w kompozycji z innymi roślinami będą wyglądać dobrze.

kalleŹródło: tulleandchantilly.com

kalle1

8. Anemony

Kolejne śnieżnobiałe kwiaty, które zasługują na uwagę to anemony. Anemony mają białe kwiaty, w których centrum znajduje się ciemne, kontrastowe oczko. Kompozycja kwiatowa z ich udziałem zawsze będzie wyglądać stylowo i ciekawie. Jeśli planujesz bukiet tylko w białym kolorze, bez żadnych dodatkowych kolorów, lepiej zrezygnować z anemonów.

anemonyŹródło:the-louisville.wedding.blog.com

9. Frezje

Do bukietu ślubnego w śnieżnobiałym kolorze można użyć pięknych, cudownie pachnących frezji. Ten biały kwiat będzie doskonale nadawał się do bukietów jednorodnych, jak i złożonych z różnych kwiatów.

frezje0Źródło:weddingkeep.com

frezje1

10. Lilak – bez

Kto by pomyślał, że na zakończenie naszej dziesiątki kwiatów do białych bukietów ślubnych będzie bez! Tak, biały bukiet bzu wygląda niesamowicie pięknie. Jest to szczególnie dobry wybór w bukietach wiosennych, w okresie innego sezonu bez będzie sprawiał oryginalny, a nawet egzotyczny wygląd. Może okazać się, że bez w październiku lub w lutym, zachwyci Cię swoją urodą i oparcie się niemu będzie niemożliwe.

bezŹródło:oncewed.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.