Bajeczne kombinacje kolorów – ślubne trendy na rok 2014.

Jeśli planujecie ślub w przyszłym roku, to powinniście wiedzieć, że 2014 rok zapowiada wesela kolorystyczne, wielobarwne. Nasz artykuł pomoże Wam w planowaniu ślubu i stworzeniu wyglądu, który okaże się niezapomniany.

Wydaje się, że kolor niebieski, szczególnie granatowy, królewski niebieski, a także turkus, aqua lub inne jasne kolory będą najgorętszymi kolorami w roku 2014, a pomysłem na urozmaicenie okażą się różne kombinacje kolorystyczne. Kolor granatowy kojarzy się z marynarskim stylem, natomiast żaden inny kolor nie sprawdzi się tak doskonale podczas wesela na plaży, jak turkus.

Różowe wesela tematyczne zawsze były bardzo popularne. Można je wykonać w sposób innowacyjny, ekscytujący, i elegancki, różowe elementy sprawią, że ​​dekoracje ślubne będą piękne.

Szary stał się niespodziewanie popularnym kolorem na weselach w ostatnich kilku sezonach, a trend ten w dalszym ciągu będzie utrzymywał się do 2014 roku, a może i dłużej… Istnieje wiele kolorów, które mogą być połączone z szarym, niektóre tradycyjne, a niektóre bardziej niecodzienne, są to jedne z najbardziej uroczych palet ślubnych. Kolor szary doskonale łączy się z zieloną miętą, z kością słoniową, odcieniami żółtymi, a także różem.

Barwy neutralne zyskały popularność w ciągu ostatnich dwóch sezonów ślubnych. Miękkie neutralne kolory komponować się będą z kolorem brązowym, a także zielonym. Pomysł ten to idealne rozwiązanie dla wesela w stylu rustykalnym.

kolory 2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.