8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim.

Współcześnie ślub w stylu morskim jest całkiem popularny. Ciepłe morze, morska bryza, szum fal… to coś co może inspirować! Jak odzwierciedlić morską tematykę podczas ślubu, wesela, w wizerunku narzeczonych, jakie akcesoria, elementy dekoracyjne zastosować – tego dowiecie się w dzisiaj w naszym portalu ślubnym.

1. Motywy morskie to przede wszystkim statki, łodzie i innych środki transportu morskiego. Rzeczy, które możemy wykonać jako elementy dekoracyjne ślubu: winietki- karty bankietowe, udekorowany tort weselny łodzią z origami, statek – jako nietypowa księga z życzeniami gości.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 12Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 8Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 24Photography: weddbook.com, Deborah Zoe Photography, deborahzoephoto.com

2. Tematu morza, nie można sobie wyobrazić bez koloru niebieskiego. Granatowy – głęboki, ciemny odcień niebieskiego to coś co musi być obowiązkowo obecne w dekoracjach ślubnych. Bardzo popularne w stylu morskim są też niebiesko-białe pasy – te dwie harmonijne barwy możemy wykorzystać między innymi w obrazie nowożeńców.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 21Photography: newportyachtingcenter.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 4Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 7Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 14Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 16Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 15Photography: etsy.com

3. Koło ratunkowe to następny element kojarzony z tematyką morza. Odpowiednio ozdobione prawdziwe koło może być ciekawym rekwizytem do sesji ślubnej lub elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Wizerunek koła marynarskiego możemy także wykorzystać na druku zaproszeń ślubnych.

4. Kotwica – kolejny symbol powiązany z morskim stylem. Jej obraz i rysunek doskonale uzupełni projekt ślubu – od zaproszeń po tort weselny.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 25Photography: weddbook.com, bride-styles.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 9Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 2Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 11aPhotography: etsy.com

5. Dekoracje ślubne wykonamy również za pomocą grubego sznura lub liny. Wpisują się one harmonijnie w środek kompozycji na stołach, jako dekoracja upominków dla gości, a nawet tort weselny.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 6Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 3Photography: etsy.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 23Photography: weddbook.com, pinterest.com

6. Wystylizowane wskaźniki na wesele lub jako alternatywa dla księgi gości – wiosła! Proste, oryginalne, a zarazem istotne dla tematu morskiego rekwizyty.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 22Photography: weddbook.com, unitedwithlove.com

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 1Photography: etsy.com

7. Mapy morskie to doskonały materiał na karty miejsc siedzących, zaproszenia ślubne lub opakowania podarunków dla gości.

8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 17Photography: etsy.com 8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 18Photography: etsy.com 8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 19Photography: etsy.com 8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 20Photography: etsy.com

8. Kompasy – ostatnia propozycja pasująca do morskiego projektu ślubu. Motyw kompasu możemy użyć w dekoracji butonierki dla pana młodego, upominków dla gości lub winietek – będą wyglądać świetnie w dowolnym miejscu!

   8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 13Photography: etsy.com 8 pomysłów na dekoracje ślubne w stylu morskim 5Photography: etsy.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.