7 pomysłów na romantyczne zaręczyny nie tylko w miejscu publicznym

Zaręczyny to jedno ze szczególnie ważnych wydarzeń w naszym życiu. Z perspektywy kobiety zaręczyny to wyjątkowo romantyczna, miła, często niespodziewana chwila. Z kolei dla mężczyzn to czas nerwów, stresu i niepewności. W dzisiejszym wpisie przedstawimy propozycje na nadzwyczajne zaręczyny w różnych miejscach. Być może któryś z Panów skorzysta 🙂 Zapraszamy!

Zaręczyny nie tylko w miejscu publicznym

1. Wybierz miejsce, które ma dla Was dwojga szczególne znaczenie. Może to być restauracja, hotel, park, plaża, góry, itp. Gdy będziecie tam, poproś kogoś w pobliżu, aby zrobił wam razem zdjęcie, a zamiast pozować uklęknij na jednym kolanie.

2. Zaangażuj orkiestrę do występu, w którym zagrają waszą ulubioną piosenkę, lub kilka utworów. Zrób niespodziankę przyszłej narzeczonej i zaproś ją w wybrane miejsce. Poproś wykonawców muzyki, aby użyli waszych imion do tekstów piosenki.

3. Zorganizuj wraz z ulicznym karykaturzystą zaskakującą waszą karykaturę. Oddaj wcześniej karykaturzyście wasze zdjęcie i poproś o naszkicowanie obrazu wraz z magicznymi słowami: „Wyjdziesz za mnie?” i „tak!”.

4. Wyjdźcie wieczorem razem do ulubionego klubu, na imprezę taneczną. Tam poproś DJ-a aby przekazał Ci mikrofon, dzięki temu zadedykujesz piosenkę ukochanej i będziesz miał możliwość zadania tego konkretnego pytania. W naszym kraju jest to dość często stosowany pomysł na zaręczyny, jednak jego wykonanie wymaga niesamowitej odwagi.

5. Wykup ogłoszenie w gazecie o jak największej powierzchni i zakup gazetę. Następnie zaangażuj idealne miejsce na poranne śniadanie i przekaż gazetę ukochanej, aby przeglądnęła „bieżące wydarzenia”. Podobnym pomysłem do tego może być audycja w wybranej stacji radiowej, jednak musisz być pewny, że twoja sympatia będzie słuchać.

6. Zorganizuj dla ukochanej coś w rodzaju podchodów, czy poszukiwania skarbów, który kończy się odnalezieniem pierścionka (może póki co takiego „zastępczego”, w razie gdyby ktoś miał go ukraść) albo karteczki z pytaniem: „zostaniesz moją żoną?”. Zabawa ta może odbyć się w ogrodzie, pobliskim parku, czy lesie musisz też mieć pewność, że twoja dziewczyna będzie chętna na taką grę. Startem może być nić wychodząca z domu, która prowadzi dalej. Do zabawy użyj odręcznie zrobionych wiadomości tekstowych- podpowiedzi, które zaprowadzą do celu.

7. Zamów lot samolotu z banerem tekstowym typu: „Aniu wyjdziesz za mnie?” Wszyscy wokół zobaczą i dowiedzą się o waszej radosnej nowinie.

1 Komentarz

  1. Marysia

    Pomysł z 7 bardzo mi się podoba. Ciekawe jak moje zaręczyny będą wyglądać… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.