7 pomysłów na niezapomniany wieczór panieński.

Wieczór panieński jest to wieczór, w którym przyszła Panna Młoda żegna się ze stanem panieńskim. Można go organizować na wiele sposobów począwszy od spokojnych rozmów w domu w gronie przyjaciół, aż do ulicznych pochodów pełnych emocji, czy zamawiania striptizerów.

Na wieczorze panieńskim można dyskutować o sukni ślubnej, akcesoriach, skonsultować upięcia, makijaże,  i ogólnie plotki, plotki i ploteczki. Klasyczny wieczór panieński to spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni albo w domu. Jeśli jesteś gotowa, aby zrobić coś innego, może Ci w tym pomóc jeden z siedmiu naszych pomysłów.

1. Spa, uroda, masaże

Wieczór w Spa. Ocieplenie atmosfery w parowej łaźni tureckiej, delikatny peeling, masaż, herbatki ziołowe i zapachy olejów to odpoczynek dla ciała i duszy. Żadna Twoja przyjaciółka nie zrezygnuje z takowej przyjemności.

Alternatywną i tańszą opcją będzie urządzenie mini Spa w domowym zaciszu. Nie zapomnijcie zakupić olejów aromaterapeutycznych, peelingów. Zadziałajcie również innymi bodźcami, na przykład słuchu, relaksujące utwory, szum rzeki – to raj dla umysły…  mmmmm…

Kolejną miłą alternatywą będzie salon kosmetyczny w Twoim domu. Samodzielnie zaopatrzcie się w maseczki nawilżające, lub zróbcie je samodzielnie. Potnijcie cienkie plastry ogórków, pomarańczy, truskawek i cieszcie się szczerą rozmowę w towarzystwie przyjaciół. Można także zamówić mobilną kosmetyczkę i w bardziej profesjonalny sposób poddać się zabiegom. Nie zapomnij o zdrowych przekąskach – sałatki owocowe i soki naturalne doskonale uzupełnią Twój wieczór panieński.

wieczór-panieński-Spa

2. Piżamowa impreza

Impreza domowa, w której panuje luźny styl. Załóżcie piżamy i bądźcie sobą. Skacz na łóżku, wykonaj Barbie makijaż, ciasto z truskawkami i oglądnijcie ulubiony film najlepiej melodramat lub komedię romantyczną, świetnym rozwiązaniem będzie film o ślubie.

lll

3. Cocktail party

Umów się na cocktail party w domu. Wydrukuj swoje ulubione przepisy na drinki, można wykorzystać je także w menu weselnym. Wybierz jedną z przyjaciółek, która będzie barmanką i zorganizujcie pokaz koktajlowy. Oddajcie się koktajlowemu szaleństwu…

coctail-party

4. Odważny spacer po mieście

W ostatnich dniach przed pójściem za mąż, dlaczego nie zaszaleć. Wybierz się na spacer po centrum miasta w towarzystwie przyjaciółek. Ubierzcie się w tym samym stylu (na różowo, czerwono, żółto, w kapelusze oryginale) i pamiętaj – możesz cieszyć się uwagę wszystkich. Po spacerze można kontynuować obchody w kawiarni, restauracji, bądź klubie nocnym.

spacer-po-mieście

5. Uroczysta herbata
Cofnij się do końca 19-wiecznej Japonii. Przeżyj wyrafinowany świat japońskiej herbaty. Niech wszystkie druhny założą jedwabne szaty, we włosy wepną pałeczki, a makijaż wykonajcie w stylu gejszy. Zamówcie sushi, zróbcie pachnący napar z zielonej herbaty. W miłej atmosferze, można oglądnąć film „Wyznania gejszy”.

tea-party

6. Dreszczyk emocji

Ciesz się rozrywką, której nie wykonałabyś w normalny dzień. Jeśli Twoje przyjaciółki myślą tak samo jak i Ty, należy wybrać najbardziej niezapomnianą przygodę. Może to być skok ze spadochronem, przejażdżki gokartowe, nurkowanie, czy skok na bungie. Wystarczy sprawdzić wcześniej, czy Twoje przyjaciółki zgadzają się na taką przygodę.

skok-ze-spadochronem

7. Łyżwiarstwo

Opcja ta jest doskonała, jeśli ślub planowany jest porą zimową, gdy jest dużo śniegu, lodu, iii  gorącego grzanego wina! Ponownie, można ubierać się w jednym stylu jak Panna Młoda. Mogą to być białe szaliki i rękawiczki,  uszy króliczka, puchate ogonki, sukienki, kokardki, lub inne elementy i śmiało na lodowisko!

łyżwy

P.S. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego lub profesjonalnego fotografa – wszystkie swoje szaleństwa, warto zatrzymać na wieki.

Źródła zdjęć: pinterest.com, discoverwedding.ru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.