5 pomysłów na zaproszenia ślubne, które zachwycą Waszych gości

Pierścionek skrzy się na palcu. Termin ślubu zarezerwowany, sala wybrana, zespół opłacony . Czas na wybór zaproszeń ślubnych. Zastanawiasz się jak nie zatracić się w gąszczu ofert i wybrać najpiękniejsze zaproszenia ślubne w dobrej cenie? Prezentujemy 5 pomysłów na oryginalne zaproszenia ślubne, które zachwycą Waszych gości. Dość sztampy i nudy, postawcie na zaproszenia, które podkreślą Wasz indywidualny styl.

Zaproszenia ślubne z regionalnymi motywami

Jesteście góralami z krwi i kości? Postanowiliście zorganizować góralskie wesele? Wybierzcie zaproszenia ślubne z góralskimi motywami – parzenicą lub fragmentami tkanin używanych w tradycyjnych strojach. Oryginalną, ciekawą kolekcję zaproszeń regionalnych przygotował portal www.zaproszeniaslubne.pl. Znajdziecie tu zaproszenia z elementami tradycyjnej góralskiej koronki, kwiatowymi motywami czy wycinaną w technice laserowej parzenicą. Musicie tu zajrzeć! Autorzy oryginalnych biletów nie zapomnieli o przygotowaniu propozycji wierszowanych zaproszeń w gwarze.

Uwielbiacie śląską gwarę i tradycję? Wasze serce bije dla Kujaw? Możecie zaprojektować własny wzór zaproszenia, nawiązujący do regionalnej stylistyki.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Chcecie zyskać pewność, że Wasze zaproszenia ślubne będą unikatowe, nikt nie będzie miał identycznych? Wybierzcie model zaproszenia z Waszym zdjęciem. Charakter zaproszenia w dużej mierze będzie zależał od stylistyki wybranej przez Was fotografii – może być na śmiesznie, romantycznie czy w stylu retro. Zaproszenie ze zdjęciem, doskonale opowie historię Waszego związku. Wybierając tę formę zaproszenia, macie szansę podkreślić Wasze charaktery, pasje, poczucie humoru.

Zaproszenia z przymrużeniem oka

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi. Kto powiedział, że musicie wyzbyć się wszelkich humorystycznych akcentów, przecież to Wasz dzień, co prawda stresujący, ale jeden z najpiękniejszych i najszczęśliwszych na wspólnej drodze życia. Wybierzcie zaproszenia ślubne „z przymrużeniem oka” – z zabawnym motywem bądź tekstem. Pokarzcie, że nawet w tym dniu nie opuści Was poczucie humoru.

Eleganckie zaproszenia ślubne

Dystyngowane i z klasą. Wykonane z papieru czerpanego. Przepasane elegancką wstążką, zdobione kokardą, sercem, obrączkami – symbolem Waszej miłości. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym detalu, a kolorystyką dopasowane do wystroju sali. Możliwości skomponowania idealnego zaproszenia ślubnego są nieograniczone.

Zaproszenia ślubne perfekcyjnie dopasowane

Dbacie o perfekcyjne dopasowanie każdego elementu – kolor samochodu musi być spójny z kolorystyką ślubnego bukietu i butonierki Pana Młodego, wszystko powinno współgrać z wystrojem sali, w której odbędzie się wesele. Nie inaczej z zaproszeniami ślubnymi. Jeśli już wybraliście dominujący w dekoracjach kolor, zadbajcie by motyw nawiązujący do niego znalazł się na zaproszeniu ślubnym. Pamiętajcie o etykietach na butelki wódki weselnej – warto, by stylistyką nawiązywały do zaproszeń, możecie również zamówić stylizowane ślubne menu, tak by poinformować gości, jakich smakołyków będą mieli okazję zakosztować na przyjęciu. Menu ustawia się na weselnym stole.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam wybrać niesztampowe, oryginalne zaproszenie ślubne, które zachwyci Waszych gości i na równi z pięknymi wspomnieniami z Waszego ślubu, stanie się rodzinną pamiątką, wartą przechowania.

1 Komentarz

  1. Alka

    nasze zaproszenia jeszcze nie rozdane, ale czekają. zamawialam piekny wzór, wykończony ręcznie wstążką. przepięknie sie zgrywa z planowanym wystrojem i innymi dodatkami, jakosc nieporównywalna do zwyklych zaproszen ze sklepów! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.